حفاظ فرفورژه پنجره
فرفورژه
تیر ۲۴, ۱۳۹۹
درب آکاردئونی آپارتمان ضد سرقت
بهترین حفاظ درب آپارتمان
تیر ۲۴, ۱۳۹۹
نمایش همه

ایمن ترین نرده حفاظ روی دیوار

حفاظ بالای دیوار

حفاظ نیزار امروزه جزو الزامات هر آپارتمان و ساختمانی به شمار می رود. به شکلی  که معماران هنگام طراحی و ساخت هر ساختمان، از پیش جای نصب نرده ها را بر روی دیوار در نظر می گیرند. این نوع حفاظ مستقیما از طبیعت الهام گرفته است و ایمن ترین نرده حفاظ بالای دیوار بوده  و طرحی شبیه به یک ردیف نیزار انبوه دارد.

حفاظ نرده قیمت

اگر ترس از سرقت و گربه های ولگرد که ممکن است هر نوع بیماری ای به همراه داشته باشند شما را به درد آورده است اکنون .وقت آن ریده  که تدبیری کارامد برای این مشکل بی اندیشید.  می تواند بهترین و ایمن ترین گزینه باشد. حفاظ حتی اجازه نمی دهد موجودات مزاحم وارد محیط حیاط محل زندگی یا کار شما شوند؛ چه برسد به اینکه بخواهند وارد محیط ساختمان شوند. در این میان حفاظ نیزار گزینه ای مناسب برای هر گونه محیطی از اداری گرفته تا مسکونی به شمار می رود.

ساخت و تولید حفاظ لیلیوم
یکی دیگار از انواع حفاظ ها که ایمنی ساختمان و ویلا شما به همرا دارد حفاظ طح لیلیئم است ساخت حفاظ لیلیوم به این صورت است که ابتدا با استفاده از میلگردهایی به قطر ۱۰ میلیمتر شاخه ها برش خورده و بر اساس نیاز شما ساخته می شود. توجه داشته باشید برای تولید یک محصول خوب، باید برشکاری قطعات با استفاده از گیوتین و به شکل مورب و اریب انجام شود. برای شاسی که حفاظ روی آن قرار می گیرد، از پروفیل هایی با ابعاد مختلف استفاده می شود. شاسی در این حفاظ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین خاطر بهتر است از شاسی هایی استفاده شود که ضخامت بالایی دارند

  امنیت ساختمان

در ساخت انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی این حفاظ ها، جوش کاری بسیار مهم است. در زمان جوشکاری و در صورت به وجود آمدن گل جوش، باید به صورت کامل آنها را پاک نمود. عدم پاک کردن این گل جوش ها، منجر به از بین رفتن و زنگ زدگی حفاظ خواهد شد. لذا بهتر است محصول از تولیدکنندگانی خریداری شود که بسیار خبره بوده و نهایت دقت را در زمان ساخت به کار می برند.

حفاظ  بالای دیوار ویلا

مراحل تولید حفاظ لیلیوم

استفاده از میلگرد های ساده با سایز ۱۰ میلیمتر . شاخه های میلگرد ابتدا در اندازه ای متنوع و طبق سفارش برشکاری میشود . برشکار ی قطعات باید به وسیله گیوتین و بصورت اریب و مورب باشند تا شاسی که شاکله اصلی روی آن قرار میگیرد میتواند از پروفیل ۲۰*۴۰ یا ۴۰*۶۰ یا ۴۰*۸۰ و تسمه و یا سپری باشد و بنا به ضخامت میگردها و ارتفاع حفاظ شاسی خاصی مورد استفاده قرار میگیرد .

حفاظ بالای دیوار

خرید حفاظ لیلیوم
اگر قصد دارید محصولی تهیه کنید که به دقت، کلیه مراحل ساخت آن انجام شده است، مقاومت بالایی داشته و همچنین قیمت آن مناسب باشد، با ما تماس(۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳) بگیرید. خرید این محصولات بسیار به صرفه بوده و امنیت شما را تامین می کند. اگر در شهرهای بزرگ مانند تهران، مشهد، اصفهان و … زندگی می کنید، و یا ویلایی در نقاط خلوط دارید، پیشنهاد ما استفاده از این حفاظ ها می باشد.

سفارش حفاظ لیلیوم

جهت سفارش حفاظ لیلیوم می توانید به دو صورت عمل کنید. یا تلفنی این محصول را خریداری نموده و یا در صورت امکان حضوری با کارشناسان ما تماس گرفته و یا در واتساپ به شماره تماس ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ پیغام گذاشته تا کارشناسان ما در محل حضور یابند.

  فروش حفاظ بالای دیوار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش محصولات ←