بهترین نرده حفاظ پشت درب آپارتمان
حفاظ جلوی درب آپارتمان (آکاردئونی)
خرداد ۳۱, ۱۳۹۹
عکس درب آکازدئونی
درب آکاردئونی درب آپارتمان (آکاردئونی)
خرداد ۳۱, ۱۳۹۹
نمایش همه

درب های ضد سرقت درب آپارتمان (آکاردئونی)

درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت درب آپارتمان (آکاردئونی)
درب های ضد سرقت آکاردئونی راهی مناسب جهت محافظت منزل شما
درب آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز ه آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کره کره ای و… نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. درب های آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه سازی فضای خواهد شد.

درب ضد سرقت

درب های آکاردئونی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.

شرکت راد جوش با کادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به کل مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و شهرستان های کل کشور می اشد و آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان نیز می باشد که می توانیید با شماره موبایل ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ تماس حاصل فرمایید کارگاه این شرکت در بازار بزرگ یافت آباد تهران نیز می باشد .

  انواع نرده آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات