نرده دیواری حیاط
نرده دیوار فلزی (شاخ گوزنی)
خرداد ۲۱, ۱۳۹۹
حفاظ آهنی پشت در
حفاظ پشت درب آپارتمان (آکاردئونی)
خرداد ۲۱, ۱۳۹۹
نمایش همه

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار

حفاظ آهنی

حفااظ شاخ گوزنی بالای دیوار

نرده کشی دور دیوار  محوطه

حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین شیوه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. علت اصلی این نام گذاری، ظاهر این نوع از نرده حفاظ روی دیوار می باشد که شباهت زیادی به شاخ گوزن دارد.
این نرده حفاظ آهنی امنیت بسیار بالایی نسبت به سایر انواع حفاظ روی دیوار دارد،و شما میتوانید با نصب هر متر حفاظ شاخ گوزنی امنیت ساختمان ، منزل، محل کار، ویلا و یا هر مکان اعم از اداری ، مسکونی ، تفریحی خود را بالا ببرید .

با استفاده از این محافظ فلزی ، افزایش بسیار بالایی از نظر امنیت به مکان مورد نظر میدهد. در این مطلب شما با این نوع نرده حفاظ روی دیوار بیشتر آشنا و از مزایای آن آگاه خواهید شد.

حفاظ نرده شاخ گوزنی

چنانچه جهت دیوار ساختمان منزل ‘ محل کار ‘ ویلا یا باغ خود به دنبال حفاظی هستید که امنیت عمارت یا ساختمان شما را تامین کند و آرامش روانی ساکنین ان را ۱۰۰% تضمین کرده و در کنار آن هم زیبایی محل مورد نظر را نه تنها حفظ بلکه بهتر هم نماید ؛

ما به شما حفاظ شاخ گوزنی را پیشنهاد می‌کنیم . البته باید توجه داشته باشیم که نرده های روی دیوار دیگری هم وجود دارند که ۲ مدل پر فروش آن در سال ۱۳۹۶ در سبک کلاسیک ،حفاظ مدل نیزار و در سبک مدرن ،حفاظ لیلیوم پر فروش ترین های سال بودند که در طی مقاله های بعد به آنها نیز می پردازیم.

حفاظ آهنی

  حفاظ های فولادی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات