رعدجوش


شیشه اتومات


سیستم‌های درب کشویی تجاری، از طریق یک ظاهر شیک و پیکربندی‌های قابل انطباق، ورودی دلپذیر و کاربردی را برای هر کسب‌وکاری ایجاد می‌کنند. با انتخاب درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک، ورودی‌ اماکن تجاری را راحت‌تر و ایمن‌تر کنید.

درب‌های کشویی اتوماتیک با قاب‌بندی جذاب، سبک‌ و براق برای تکمیل هر ورودی طراحی شده‌اند. درب‌های کشویی شیشه‌ای زمانی ایده‌آل هستند که منظره‌ای بدون مانع به تصویر کشیده و اجازه ورود نور طبیعی به ساختمان دهند. درب‌های شیشه‌ای کشویی، یک راه‌حل برای ورودی بادوام و دلپذیر هستند. اپراتورهای درب کشویی اتوماتیک دسترسی آسان بدون دست را ایجاد می‌کنند. اپراتورهای درب کشویی، باز شدن درب بی‌صدا و روان را ارائه می‌دهند.


شیشه اتومات

قیمت درب شیشه اتوماتیک

سیستم درب شیشه ای اتوماتیک باعث صرفه‌جویی در انرژی و هزینه می‌شود، راحت و ایمن است و قیمت شیشه اتومات با توجه به نوع متریال و موتور و جنس شیشه معین می شود. هر درب اتوماتیک کشویی که توسط شرکت‌های صنعتی و تجاری استفاده می‌شود امکان ورود و خروج آسان از یک ساختمان یا اتاق و همچنین بسیاری از مزایای دیگر را فراهم می‌کند. درب اتوماتیک کشویی را می‌توان تقریباً در هر محیطی که نیاز به ورود و خروج بدون درز دارد و همچنین نیاز به باز شدن درب برای مدت‌زمان معینی یا بدون مراقبت دارد، مورد استفاده قرار داد.


فریم درب اتوماتیک شیشه ای

مکان‌هایی که می‌توانند از سیستم درب خودکار بهره‌مند شوند

بیمارستان‌ها، اتاق‌های داخلی که نیاز به محدودیت‌های دسترسی یا هوا دارند، آزمایشگاه‌ها، مناطق نظافتی، لابی‌های هتل، مراکز خرده فروشی، مراکز خرید و هر ساختمان بزرگی که جریان زیادی از رفت‌وآمد مردم به داخل و خارج داشته باشد.


قیمت شیشه اتوماتیک

مزایا‌ی درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک

سنسورها تشخیص می‌دهند که فردی از هر جهت به در نزدیک می‌شود و به‌طور خودکار باز می‌شود. درب برای یک دوره از پیش تعیین‌شده در موقعیت باز نگه داشته می‌شود، در این مرحله درب کشویی اتوماتیک بسته می‌شود. درب تا زمانی که سنسورها فعال هستند باز می‌ماند. تأخیر به فرد اجازه می‌دهد بدون باز نگه داشتن دری وارد یا خارج شود. همچنین امکان حمل بسته‌ها و تجهیزات را بدون نگرانی در مورد بسته شدن درب فراهم می‌کند. اگر افراد زیادی نیاز به ورود داشته باشند، درب اتوماتیک کشویی باز می‌ماند و نیازی به نگه داشتن درب یا بسته شدن درب روی شخصی هنگام ورود یا خروج را از بین می‌برد.

درب متحرک یا درب غیر اتوماتیک می‌تواند برای هر کسی که از آن استفاده می‌کند، خطرآفرین باشد. درهای سنگین می‌توانند با بسته شدن، به قسمت‌هایی از بدن برخورد کرده و باعث آسیب شوند. درهایی که پیش از موعد بسته می‌شوند نیز می‌توانند باعث شوند فردی که چیزی را جابه‌جا می‌کند تعادل خود را از دست بدهد. موادی که از طریق یک در چرخان منتقل می‌شوند ممکن است آسیب ببینند یا ضربه بخورند. این مورد شامل افرادی می‌شود که ممکن است توسط درب بسته‌شده گیر بیفتند یا با بازکردن درها و از بین بردن تعادل و یا زخمی شدن، به آن‌ها ضربه وارد شود. یک درب اتوماتیک، تمام این خطرات را از بین می‌برد. فرمت کشویی خطر بسته شدن درب به روی یک فرد یا ضربه زدن به شخصی در طرف دیگر کسی که آن را باز می‌کند را از بین می‌برد و محصولات یا بسته‌هایی که منتقل می‌شوند محافظت می‌شوند.

درهای چرخان فضای زیادی را اشغال می‌کنند. باز کردن آن‌ها مستلزم یک محیط مشخص است که بدون موانع باشد و باز نگه داشتن آن‌ها مستلزم محکم کردن آن‌ها در موقعیت باز است که می‌تواند یک خطر ایمنی و امنیتی را به همراه داشته باشد. باز نگه داشتن یک در چرخان نیز منبع بزرگی از اتلاف انرژی است. فضای موردنیاز برای فعال شدن یک سیستم درب اتوماتیک بسیار کوچک‌تر است، حتی زمانی که دهانه ورودی و خروجی بزرگ‌تر را فراهم می‌کند. همچنین می‌توان به‌گونه‌ای تنظیم کرد که باز بماند و پس از مدتی باز شدن، بسته شود. با این کار از مانع بودن جلوگیری می‌شود، اطمینان حاصل می‌شود که درب در زمان مناسب بسته می‌شود و هوای گرم یا سرد شده به بیرون فرار نمی‌کند.

درهای متحرک و درب‌های غیر اتوماتیک معمولاً باز شده و به همان شکل باقی می‌مانند، به خصوص در هوای گرم. هنگامی که درب، در حالت باز قرار می‌گیرد تا چیزی یا کسی به بیرون منتقل شود یا به داخل وارد گردد، هوای گرم یا سرد می‌تواند خارج شود و این مسئله خود باعث اتلاف بی‌اندازه انرژی و با همراهی هدر رفتن پول شود. یک در کشویی را می‌توان در موقعیت باز گذاشت، اما برای قفل‌کردن آن در جای خود نیاز به اقدام خاصی دارد. ویژگی بسته شدن خودکار تضمین می‌کند که می‌توان یک در را برای انتقال به داخل یا خارج باز کرد و سپس برای حفظ هوای مطبوع در داخل، محکم بسته شود. این کار گرم کردن یا خنک کردن یک اتاق یا ساختمان و حفظ آن دما را بدون از دست دادن هوای تصفیه شده به محیط خارج از اتاق یا ساختمان آسان‌تر می‌کند.

درب‌های غیر اتوماتیک را می‌توان به‌راحتی شکست. باز کردن درب اتوماتیک کشویی بسیار سخت‌تر است و می‌توان آن را در حالت بسته قفل کرد. این امر مستلزم آن است که شخص برای دسترسی به درب باز به درب آسیب فیزیکی وارد کند یا شیشه را بشکند. شکستن درب بسیار بیشتر از برداشتن قفل مخرب است. این نیاز به مقدار مشخصی از قدرت و مهارت دارد. علاوه بر این، درب‌های کشویی خودکار می‌توانند به‌طور خودکار بسته شوند، به این معنی که درب‌های داخل در داخل و درب‌های بیرون در بیرون نگه داشته می‌شوند، که می‌تواند هنگام کنترل ازدحام یا در اجرای پیشگیری از تلفات مفید باشد.


خرید درب شیشه اتومات

ساختار شیشه اتوماتیک

این درب‌ها به‌صورت کشویی بوده و فضای کمی را اشغال می‌کنند. درب کشویی نوعی درب است که به‌صورت افقی و به‌صورت کشویی معمولاً به‌موازات دیوار باز می‌شود. برخی از انواع آن به جای اینکه درب در امتداد بیرون دیوار موازی لغزنده باشد، در فضایی در دیوار موازی در جهت حرکت می‌لغزند. انواع مختلفی از درهای کشویی مانند درب‌های جیبی، درب‌های شیشه‌ای کشویی، درب‌های بازشو وسط و درب‌های کناری وجود دارد. درهای کشویی معمولاً به‌عنوان درب شیشه‌ای، درب صفحه‌نمایش، درب کمد لباس یا ون استفاده می‌شود. برخی از درهای کشویی دارای موتور و سیستم فعال‌سازی برای باز کردن و بستن آن‌ها هستند. به این اپراتورهای درب کشویی، درب کشویی اتوماتیک می‌گویند. درب‌های اتوماتیک کشویی معمولاً در دفاتر و ورودی مغازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این درب‌ها دارای مکانیزم قفل مغناطیسی هستند که در مواقع اضطراری به‌طور خودکار باز می‌شوند.

از مزایای درهای کشویی می‌توان به فضای کوچک موردنیاز برای باز کردن درها و سهولت نسبی اتوماسیون آن‌ها اشاره کرد. مکانیسم این درب‌ها نیز ایمن است؛ زیرا نمی‌توان آن را از لولاهای خود بیرون آورد. درهای کشویی دارای موتور که همان درب شیشه‌ای اتوماتیک هستند، معمولاً به‌عنوان ورودی برای فروشگاه‌ها، هتل و ادارات، در آسانسورها و به‌عنوان درهای پاسیو استفاده می‌شوند.

فریم‌های درهای شیشه‌ای کشویی اغلب از آلومینیوم، فولاد ضدزنگ یا فولاد ساخته می‌شوند که بیشترین استحکام را نیز دارند. قطعات جایگزین معمولاً برای قسمت‌های متحرک درب، مانند غلتک‌های فولادی که در مسیر حرکت می‌کنند و مکانیسم‌های قفل، موردنیاز است.


شیشه اتومات سفید رنگ

شیشه در درب‌ها را می‌توان به‌صورت خارجی یا داخلی نصب کرد که بسته به مشخصاتی که سازنده در طراحی اجرا می‌کند، طراحی داخلی دارای امنیت بالاتری است. برای رعایت قوانین صرفه‌جویی انرژی و کاهش نویز، درهای شیشه‌ای کشویی معمولاً دو جداره هستند و اغلب دارای ویژگی‌هایی برای بازتاب اشعه ماوراءبنفش که بسیار مضر است، هستند.

برای کاهش تأثیر حرارتی منفی آن‌ها بر فضای نشیمن، درهای شیشه‌ای باید دارای فریم‌های عایق و دو جداره یا حتی سه جداره، با پوشش‌های کم انتشار و پرشده از گاز که معمولاً از گاز آرگون پر می‌شوند، باشند. درب‌های شیشه‌ای اسکلت فلزی نیز باید دارای ترمال بریک باشند.


شیشه اتومات فریم طلایی

سیستم‌های درب شیشه اتوماتیک کشویی

سیستم‌های درب اتوماتیک کشویی، بهترین راه‌حل برای خودکارسازی درب‌های پاسیو، درهای جیبی و درب‌های سبک انباری برای افزایش دسترسی هستند. با این کار می‌توان به افراد دارای معلولیت کمک کرد تا به مناطق غیرقابل‌دسترس، دسترسی بهتری داشته باشند. این درب‌های کشویی اتوماتیک، دسترسی افراد مسن و معلول را بهبود می‌بخشد. این فناوری دسترسی آسان بین خانه شما و دنیای بیرون ایجاد می‌کند.

دسترسی، عملکردهای متنوع و طراحی زیبا؛ همه ما این انتظار را از درهای کشویی اتوماتیک داریم. آن‌ها نقاط دسترسی مناسب را با حداکثر استانداردهای ایمنی ایجاد می‌کنند. سیستم‌های درب کشویی معمولاً تا حدی باریک هستند. با وجود این، درایوهای درب کاملاً نیرومند هستند و درهای کشویی بزرگ و سنگین را حرکت می‌دهند. نتیجه سیستم‌های درهای کشویی هوشمندانه و پیچیده‌ای است که از شیشه ساخته شده‌اند، به‌عنوان مثال برای سرسراهای زیبا.


شیشه اتوماتیک بیمارستان

چگونگی کارکرد درب شیشه اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه‌ای کشویی به‌گونه‌ای طراحی شده است که تمامی نیازهای یک تأسیسات و انواع ورودی‌های عابر پیاده را پوشش دهد.

درب‌های اتوماتیک نه تنها راحتی را به کاربران ارائه می‌دهند بلکه مزایای مختلفی مانند صرفه‌جویی در انرژی، امنیت و بهداشت را نیز به همراه دارند.

از آنجایی که درهای اتوماتیک را می‌توان بدون استفاده از دست باز کرد، حتی با داشتن چمدان در هر دو دست یا حمل گاری، راحتی را برای همه فراهم می‌کند. درب‌های اتوماتیک به‌طور گسترده در مکان‌های پرتردد مانند ساختمان‌های تجاری، هتل‌ها و مراکز عمومی برای نشان دادن مراقبت و خدمات خوب به مشتریان استفاده می‌شوند.


درب شیشه خودکار

درب‌های اتوماتیک خدمات عالی را به مشتریان ارائه می‌دهند و به همه اجازه می‌دهند بدون در نظر گرفتن سن و توانایی‌های فیزیکی به‌راحتی وارد و خارج شوند.

درب‌ های اتوماتیک برای محیط هایی مانند بیمارستان‌ و کارخانه‌ مواد غذایی بسیار ضروری است زیرا رعایت بهداشت در این محل ها از اهمیت بالایی برخوردار است. درب اتوماتیک با عملکرد هوابند نیز می‌تواند با افزایش فشار هوای اتاق از ورود گردوغبار و کثیفی جلوگیری کند که برای اتاق عمل و سایر محیط‌های کنترل شده مناسب است.

درب‌های اتوماتیک به‌طور مؤثری به صرفه‌جویی در انرژی و کاهش هزینه‌های گرمایش و سرمایش سالانه کمک می‌کنند. درها فقط در صورت فعال شدن باز می‌شوند و به‌طور خودکار بسته می‌شوند تا باز ماندن درها از بین برود. آن‌ها همچنین از خروج تهویه مطبوع و ورود هوا و گردوغبار بیرونی جلوگیری می‌کنند.


شیشه اتوماتیک مغازه

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، یکی از بارزترین مزایای درب‌های کشویی خواص صرفه‌جویی در فضا است. در جاهایی که درهای لولایی نیاز به فضایی برای باز شدن دارند، درهای کشویی به‌صورت جانبی عمل می‌کنند.

درهای کشویی شیشه‌ای اتوماتیک نه تنها سبک هستند و فضای کمتری را اشغال می‌کنند بلکه بسیار محکم و بادوام هستند. یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای که به دوام آن‌ها می‌افزاید این است که ضد آب نیز هستند. پس از نصب، مسیرهای درهای کشویی خود را جاروبرقی بکشید تا طول عمر بیشتری داشته باشند.

یکی از بهترین چیزها در مورد درب‌های اتوماتیک این است که در مجموعه‌ای از سبک‌ها، شکل‌ها، رنگ‌ها، پرداخت‌ها و طرح‌های مختلف ارائه می‌شود. این نه تنها به محل مسکونی یا تجاری شما ظاهری شیوا و پیچیده می‌بخشد، بلکه به افزایش شهرت آن نیز کمک می‌کند. با تغییر درب‌های مراکز خرید مانند پاساژ‌ها و همچنین درب ورودی آپارتمان‌ها می‌توان ظاهری زیبا و شیک ایجاد کرد؛ به‌علاوه امنیت بالاتری نسبت به درب‌های معمولی دارند.


شیشه اتومات بانکی و فروشگاه

سرویس ها


چه چیزی نیاز دارید ؟


Call Now Buttonسفارش محصولات : 09126788378