نرده پنجره

ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره آهنی فرفورژه و ساده، تولید انواع حفاظ پنجره با نظر مشتری با طرح و مدل نرده پنجره کلاسیک

نکات خرید نرده حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره ساده

از گذشته‌های دور استفاده از نرده پنجره خیلی رایج بوده‌است، به صورتی که ما شاهد بودیم، بناهای زیبای قاجاری که آن‌ها را مشاهده می‌کنیم، همه و همه با استفاده از نرده‌های زیبا و پنجره‌های دلبازی که در آن‌ها به کار می‌رفته‌اند، دلنشین و رؤیایی می‌شدند! در واقع یکی از بخش‌های مهم ساختمان که باید در مورد آن، تحقیق شود و به آن پرداخته شود، پنجره و حفاظ مقابل آن است!

نرده پنجره-درون متن 1

پنجره و نرده ساختمان دارای ویژگی‌ها و کاربردهایی است که باعث شده‌است اگر ساختمان یا خانه ای را بدون آن بسازیم، احساس کنیم که چیزی کم است! به چه چیزهایی در مورد این دو بخش ساختمان یعنی نرده و پنجره در هنگام خرید باید توجه کرد؟ فاکتورهای مهمی که در این زمینه باید به آن‌ها توجه کنید، چه هستند؟ امروز با “رعد جوش” همراه باشید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنیم.

تغییرات سرگذشت نرده پنجره از گذشته تا کنون

از گذشته‌های دور از نرده پنجره در ساختمان‌ها استفاده می‌شده‌است! اگر به مکان‌های تاریخی و قدیمی بروید، پنجره‌ها را می‌توانید مشاهده کنید، اما نرده‌ها کمی جدیدتر به نظر می‌رسند که برای نیاز بیشتر انسان به امنیت ساخته شده‌اند. طبق تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده‌است، وجود دلایل و علت‌هایی مانند تزیین، حریم شخصی و امنیت از مهم‌ترین دلایلی بوده‌است که باعث می‌شود، شما از حفاظ پنجره استفاده کنید.

در گذشته برای ساخت پنجره‌ها و نرده‌های محافظتی آن‌ها و … بجای آهن و فلزات از چوپ استفاده می‌شده‌است، در حالی که چوب به تنهایی مقاومت کافی را نداشته، اما برای تزیین و زیبایی به خوبی انعطاف‌پذیر بود. با توجه به رشد انسان در همه ی زمینه‌ها از جمله ساخت و ساز، ساخت نرده و پنجره هم از گذشته تاکنون رشد زیادی داشته‌است!

نرده پنجره-درون متن 2

این روزها شاهد این هستیم که برای ساخت نرده‌ها و پنجره‌ها مگر در موارد خاص، دیگر از چوب استفاده نمی‌شود، بلکه از فلزات استفاده می‌شود. همچنین با پیشرفته تر شدن تجهیزات ساخت نرده و پنجره شاهد این هستیم که می‌توانید از انواع طرح‌ها بر روی نرده پنجره خود استفاده کنید، اما در خرید این موارد چه فاکتورهایی را باید لحاظ کنید؟

فاکتورهای مهم در زمینه خرید نرده پنجره چیست؟

باید توجه داشته باشید که برای خرید نرده و پنجره توجه به مواردی می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند که از انتخاب خود راضی تر باشید! البته جدا از این فاکتورها می‌توانید از کمک کارشناسان و پشتیبانان فروش ما هم کمک بگیرید که با مشاوره رایگان می‌توانند در این زمینه به شما راهنمایی‌های خوبی بکنند. در ادامه مهم‌ترین فاکتورهایی که در این زمینه باید به آن‌ها توجه داشته باشید را گردآوری کرده‌ایم:

کیفیت متریال مورد استفاده قرار گرفته در ساخت نرده پنچره

فرقی نمی‌کند که از چه نوع نرده پنجره ای می‌خواهید استفاده کنید! نرده و پنجره شما می‌تواند چوبی و یا فلزی باشد! در هر حالت استفاده از بهترین نوع متریال با توجه به هزینه ای که پرداخت می‌کنید، بسیار مهم است. هر چقدر که مواد اولیه شما دارای کیفیت بالاتری باشد، شاهد این خواهید بود که می‌توانید به مدت طولانی تری از نرده و پنجره خود استفاده کنید.

در واقع شما می‌توانید طول عمر مفید بیشتری از پنجره و نرده خود شاهد باشید. در این زمینه اگر احساس می‌کنید که نیاز به مشورت با فرد یا افرادی دارید که در این زمینه تخصص و تجربه دارند، کافی است که تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید.

طراحی و اجرای زیبا و مهندسی شده

خیلی مهم است که طراحی ظاهری نرده پنجره شما با ساختمانی که در هر حال ساخت آن هستید، تناسب کافی داشته باشید! به این موضوع توجه داشته باشید که این موضوع در زیبایی کار شما تأثیر خواهد داشت، پس از نرده و پنچره‌های متناسب با کار خود استفاده کنید. اگر از گروه حرفه ای برای طراحی و ساخت نرده و پنجره خود کمک گرفته باشید، آن‌ها می‌دانند که چگونه باید این کار را انجام دهند.

البته خودتان هم اگر در این زمینه طرحی آماده کرده باشید، گروه سازنده پنجره و نرده “رعد جوش” می‌دانند که چگونه باید کار را به سرانجام برسانند، پس بدون هیچ نگرانی کار خود را به حرفه ای‌ترین تیم در این زمینه بسپارید. شما می‌توانید اطلاعات تماس ما را در بخش تماس با ما پیدا کنید و از بخش نمونه کار، بخشی از کارهای انجام شده توسط تیم حرفه ای ما را مشاهده کنید.

امنیت بالا

دقت داشته باشید که هزینه برای امنیت، نباید برای شما دغدغه ای داشته باشد! در واقع امنیت هزینه نیست. اگر شما بتوانید با استفاده از درب ورودی و پنجره‌های استاندارد، امنیت خانه و محل زندگی یا کار خود را تا حد زیادی افزایش دهید، در واقع به خودتان کمک می‌کنید که اطمینان خاطر بیشتری در این زمینه داشته باشید.

شما بدون هیچ نگرانی می‌توانید با استفاده از نرده پنجره ی استاندارد که در ساخت آن به نکات امنیتی و لازم در این زمینه توجه شده‌است، بدون هیچ دغدغه ای به کار خود بپردازید. فقط در این زمینه دقت داشته باشید که استفاده از در و پنجره غیر استاندارد و غیر ایمن می‌تواند برای شما اثرات مخرب زیادی داشته باشد، پس لطفاً در انتخاب خود دقت کنید.

نرده پنجره-درون متن 3

رایج‌ترین انواع نرده پنجره در بازار

رایج‌ترین انواع نرده پنجره در بازار که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و یا سفارش دهید، موارد زیر هستند:

  • نرده پنجره مدرن: نوعی از نرده پنجره که به تازگی رایج شده‌است و دارای طرح‌های خاص و مدرنی است.
  • نرده پنجره فرفورژه: نوعی از نرده پنجره که زیبایی خاصی دارد و ساخت آن توسط هر سازنده ای امکان‌پذیر نیست و نیاز به مهارت و تجربه در این زمینه وجود دارد.
  • نرده پنجره ثابت: ساده‌ترین نوعی از نرده پنجره که آن را بارها و بارها در ساختمان‌های گوناگون مشاهده کرده‌اید.
  • نرده پنجره متحرک: نرده پنجره متحرک یا تاشو نوعی است که شما می‌توانید آن را باز و بسته کنید تا ویو بیشتری را بدون مزاحمت این نرده‌ها ببینید!
  • نرده پنجره ویلا: نوعی از نرده پنجره که برای استفاده در باغ‌ها و ویلاها استفاده می‌شود و نکات امنیتی در آن به شدت رعایت می‌شود. برای استفاده در باغ‌ها و ویلاهای خود حتما از این نوع استفاده کنید.

با ما در ارتباط باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد خرید و ساخت نرده پنجره با مشاورین آهن سازه در تماس باشید

سوالی دارید