رعدجوش


قیمت حفاظ پنجره

حفاظ پنجره یا نرده پنجره آهنی بع هنوان محافظ پنجره فلزی به‌ خصوص برای پنجره‌هایی که امکان دسترسی به داخل از طریق آنها وجود دارد؛ مانند پنجره‌های طبقه اول ساختمان و یا پنجره‌هایی که احتمال دسترسی به آنها از طریق ساختمان‌های مجاور وجود دارد، ضروری است. بنابراین، حفاظ پنجره به نحوی ساخته می‌شود که ورود به خانه از طریق پنجره را غیرممکن نماید. در بین انواع حفاظ نرده های پنجره، حفاظ های آهنی فرفورژه پنجره از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. دلیل آن هم اهمیت اساسی امنیت در طراحی و نصب این بخش از ساختمان است.



امروزه حفاظ های پنجره ای به بازار آمده است که شاید اگر پای امنیت ساختمان هم وسط نبود، باز هم برای زیبایی آن‌ها را نصب و استفاده می‌کردیم. نرده پنجره ساده که شبکه‌ای متشکل از نرده‌های عمودی، افقی و یا هر دو است، ساده‌ترین و ارزان‌ترین نوع حفاظ پنجره است. در ساخت این نرده‌ها از قوطی‌های آهنی استفاده می‌شود و فاصله آنها باید به نحوی تنظیم می‌شود که امکان نفوذ به داخل از آن وجود نداشته باشد. علاوه بر امنیت، حفاظ پنجره فرفورژه به لحاظ زیبایی و قیمت نسبت به دیگر طرح‌ها پرطرفدارتر است.


حفاظ پنجره

حفاظ پنجره را از دو دیدگاه درونی و بیرونی میتوان بررسی کرد و در هر دو دیدگاه به بعد ماده و معنای آن نیز توجه نمود. از ابعاد مادی نرده پنجره میتوان به بعد حفاظت و صیانت آن اشاره نمود که آدمی را از ناهنجاری های وارده از دنیای بیرون و اختلالات روانی درونی همچون سپری ستبر محفوظ می کند. پنجره های بنا که در حکم چشم و گوش و بینی و دهان آن بوده و تنها محل ارتباطی بنا با دنیای خارج هستند که به ساکنین آن امکان میدهد با محیطی که جزوی از آن هستند در تعامل باشند از اهمیت بالایی برخوردارند و با وجود چنین نرده های زیبایی که در معنای روح شان بوده کیفیتی دو چندان پیدا کنند. در ادامه به بررسی قیمت حفاظ پنجره می پردازیم. این کیفیت با نقش زیبای آنها در ارتباط بوده و به معماران عزیز این امکان را میدهد که با طراحی پنجره ها با دست انداز کوتاهتر و جبران آن با حفاظ پنجره فضایی پر نور و فراخ داشته باشند که سرشار از زندگی و جاودانگی است. لذا سایه روشن های ایجاد شده توسط این نرده ها و حفاظ ها و همچنین دید فراختر از درون و محصوریت از بیرون کیفیت این فضا را دو چندان میکند.


قیمت حفاظ پنجره

از مهم ترین و اصلی ترین مراحل پس از خرید حفاظ پنجره آهنی نصب این محصول کاربردی می باشد. نصب حفاظ پنجره آهنی در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می پذیرد که همین امر موجب شده تا این محصول حفاظتی پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان باشد. همچنین می توان اشاره نمود که حفاظ پنجره آهنی به سهولت قابل نصب و اجرا می باشد . در نتیجه این امکان فراهم آورده می شود تا بتوان با خیالی آسوده این محصول را مورد استفاده قرار داد و از مزیت های منحصر به فردی که داراست، بهره مند گردید.


نرده پنجره

یکی از راه های حفاظت از ساختمان استفاده از حفاظ پنجره (Fence shilled window) می باشد که علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود سارقان می شود، موجب زیبایی ساختمان شما هم می شود. حفاظ پنجره آهنی به واسطه برخورداری از قیمت مناسبی که داراست، پاسخگوی نیاز تمام مصرف بوده است. این محصول حفاظتی به گونه ای تولید شده است که می توان آن را در شرایط مختلفی مورد استفاده قرار داد. قیمت مقرون به صرفه حفاظ پنجره آهنی موجب شده تا این محصول کاربردی از زمانی های گذشته تا به امروز دارای محبوبیت روز افزونی باشد. این محصول حفاظتی را می توان با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان در سایزهای مختلفی سفارش داد.


حفاظ پنجره ساده و شیک

مدل حفاظ جلو پنجره و حفاظ پنجره

اگر بخواهیم انواع مدل حفاط جلو پنجره و یا حفاظ پنجره دوجداره را دسته بندی کنیم به 4 مدل زیر تقسیم می شوند:


حفاظ پنجره فرفورژه

ویژگی های منحصر به فرد حفاظ پنجره نرده ای

1- حس امنیت با داشتن حفاظ پنجره نرده ای

2- سبک و طراحی های منحصر به فرد در ابعاد مختلف

3- جنس مورد استفاده حفاظ پنجره نرده ای

حفاظ پنجره متحرک

حفاظ پنجره و بالکن متحرک یا کشویی بیشتر در خانه‌های ویلایی دور از شهر و یا کسب‌وکار ها و مغازه‌ها استفاده می‌شود. البته این نوع حفاظ‌ها در گذشته کاربرد بیشتری داشت اما امروزه با ورود شیشه‌های نشکن و ضدسرقت و همچنین کرکره‌های برقی و اتوماتیک کاربرد آنها کمتر شده است. بسیاری از مغازه‌ها از شیشه خود به عنوان ویترین استفاده می‌کنند و حفاظ پنجره قطعا مانعی برای این کار خواهد بود. حفاظ‌های متحرک راهکاری است که می‌تواند به این کسب و کارها کمک کند. صاحب مغازه بعد از پایان ساعت کاری، حفاظ‌ها را روی پنجره‌ها نصب می کند و با قفل و یا دیگر روش‌ها آن را محکم می‌کند. در خانه‌های ویلایی، گاهی این نوع حفاظ را با لولا به چارچوب پنجره متصل می کنند تا نیازی به حمل و نقل آن نباشد. در این مواقع باید حفاظ در مواقع باز بودن هم در قسمتی محکم شود تا از باز و بسته شدن آن جلوگیری شود. در این نوع حفاظ‌ها معمولا زیبایی چندان مهم نیست و گاهی حتی تمام سطح حفاظ با ورق ضخیم پوشانده می‌شود.


حفاظ پنجره متحرک بازشو آکاردئونی

امروزه عموما نماهای ساختمان بر طبق ضوابطی  طراحی می شوند که تا 60 درصد امکان استفاده از بازشو و پنجره مجاز می باشد . ورود از طریق پنجره ها به خصوص در طبقات پایین تر یا ساختمان هایی که از طرفین همسایه ای ندارند امری آسان است و ممکن است خطرات زیادی را به دنبال داشته باشد.  در این صورت حفظ حریم داخل و جلوگیری از ورود ناخواسته افراد از طریق پنجره ها امری اجتناب ناپذیر می باشد .بهترین راه جهت محافظت از ساختمان،استفاده از حفاظ های پنجره  می باشد که بر روی نما نصب می شود .  در صورتیکه از حفاظ های مستحکم و با استاندارد های درست استفاده شود عملا ورورد به داخل از طریق پنجره ها  غیر ممکن می شود.


خرید حفاظ پنجره

از طرفی در ساختمان هایی که به علت ورود نور پنجره های بلند تعبیه شده است به جهت بالا بردن ضریب ایمنی نصب نرده پنجره برای قسمت تحتانی پنجره ها به خصوص در طبقات بالا امری ضروریست. بهتر است  نرده پنجره از یک مدل و یا طرح مشابه سفارش داده شود.


نصاب حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ های پنجره فرفورژه ،معمولا از تکرار گل هایی که با روش ریخته گری ساخته می شود ، تولید می شود.معمول طرح ها شلوغ تری دارند و در ساختمان های مدرن کمتر مورد استفاده قرار می گیرند .


سازنده حفاظ پنجره

چه نوع حفاظ نرده پنجره ای انتخاب کنیم ؟

مهم ترین فاکتور در پاسخ دهی به این سوال ،فارغ از قیمت حفاظ پنجره ،نوع نمای ساختمان شما می باشد . بهتر است طرح های انتخابی برای حفاظ در هماهنگی با طرح نما انتخاب شوند. توجه به هماهنگی میان اجزای نما همچون و حفاظ پنجره با طرح امر بسیار مهمی است که باید حتما مد نظر قرار گیرد. نمای ساختمان ما جزئی از بدنه اصلی خیابان و شهر ما می باشد که در زیباتر شدن آن و جلوگیری از اغتشاش بصری می تواند نقش مهمی ایفا کند . علاوه بر هماهنگی میان طرح نما با نرده یا حفاظ پنجره ، هماهنگی میان تمامی اجزای الحاقی روی نما ،مانند حفاظ های پنجره در طبقات مختلف به شدت اهمیت دارد . معمولا این مسئله به علت این که هر طبقه در بازه های مختلف پس از ساخت اقدام به نصب حفاظ می کنند پیش می آید . پیشنهاد می شود طرح کل حفاظ پنجره ها  منظم و یک شکل باشند و دارای طرح های هماهنگ با دیگر اجزا از جمله نرده های پنجره  و در های ورودی باشند.


حفاظ پنجره آپارتمان

انواع حفاظ پنجره مدرن، برای نصب روی ویلا

جنس و مدل های مختلفی از جمله حفاظ پنجره فرفورژه، حفاظ پنجره برش لیزری، حفاظ پنجره استیل، حفاظ جلو پنجره آهنی در بازار موجود هست که امروزه طرح های هنری زیبایی همچون طرح شاخ و برگ درختان، طرح های اسلامی اسلیمی، گره چینی، انتزاعی، متقارن وجود دارد که قاب پنجره ها را بسیار زیباتر از قبل می سازد، و اگر همانگی ما بین درب ویلا ایجاد شود نمای ویلا را دگرگون می کند.


نصب نرده پنجره

حفاظ پنجره ساده چه مزایای دارد؟ نرده پنجره آهنی ساده معمولاً طرح‌های پیچیده‌ای ندارند و به صورت کلاف‌های درهم‌تنیده عمودی و افقی قرار می‌گیرند. حفاظ‌های ساده مقاومت بسیار بالایی در برابر سرقت دارند و از این رو با خیال راحت می‌توانید از این مدل حفاظ استفاده کنید. استحکام این نرده‌ها به صورتی است که امکان خم کردن و دسترسی به پنجره با وجود آن‌ها میسر نیست. تنها نکته مهم این است که فاصله مابین تیغه‌ها باید به صورتی باشد که به هیچ وجه امکان عبور اشخاص از لابلای آن وجود نداشته باشد.


نرده پنجره متحرک
گارد پنجره
محافظ پنجره
تولید کننده حفاظ
حفاظ آهنی
حفاظ فلزی
حفاظ ساختمان
حفاظ طرح دار
عکس حفاظ پنجره
مدل حفاظ پنجره

سرویس ها


چه چیزی نیاز دارید ؟


Call Now Buttonسفارش محصولات : 09194000244