رعدجوش


حفاظ شاخ گوزنی

 حفاظ شاخ گوزنی با الهام از شاخ گوزن، در طرح های مختلف و نام های حفاظ امنیتی دور دیوار یا حفاظ سر گوزنی و حفاظ شاخ گاوی طراحی و ساخته می شوند که علاوه بر حفاظت بسیار بالا در جلوگیری از ورود سارقین به داخل محوطه، زیبای ظاهری بسیار زیادی به ساختمان می‌بخشند. حفاظ شاخ گوزنی به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و ... ساخته میشود .حفاظ شاخ گوزنی عموماً برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته میشود اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب میشود و قیمت حفاظ شاخ گوزنی متری محاسبه می گردد. در گذشته حفاظها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار موجود بود که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، ولی این روزها با نسل جدید حفاظ ها مثل حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای و نی زار مواجه هستیم که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است و مورد تایید پلیس هم میباشد .


حفاظ شاخ گوزنی

 در گذشته برای جلوگیری از ورود سارقین و یا حتی ورود حیوانات مزاحم از سیم خاردار بر روی دیوار محوطه و یا روی زمین استفاده می‌کردند. امروزه با وسیع‌تر شدن شهرها و بالا رفتن احتمال سرقت، همچنان الزام استفاده از مانع حفاظتی در اولویت می‌باشد، اما به منظور حفظ زیبایی ساختمان، طراحان و دکوراتیوهای صنعت ساختمان‌سازی، به فکر ساخت نرده‌های حفاظتی زیباتر و در عین حال پایدارتر بودند. امروزه نرده‌های شاخ گوزنی با تنوع و ابعاد و رنگ و جنس مختلف تولید و قابل ارائه می‌باشد، این نرده ها متناسب با ظاهر ساختمان و المان های زیبا شناختی در طرح‌های مختلفی عرضه می‌شوند که در مواردی حتی، صرفا به دلیل بخشیدن ظاهری زیبا، بر روی دیوار نصب می شوند.


قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده برای ایجاد امنیت ساختمان است. این محصول آهنی از میلگرد تهیه شده است که در ارتفاع‌های مختلف 70، 90، 110 و 120 سانتی متری تولید می‌شود. این حفاظ از نظر ظاهر، کیفیت، استحکام و تامین امنیت عملکرد بهتری نسبت به سایر حفاظ‌های موجود در بازار دارد و مورد تایید نیروهای انتظامی کشور نیز قرار گرفته است. حفاظ شاخ گوزنی این روزها یکی از پرفروش‌ترین حفاظ‌های موجود در بازار است. این نوع از حفاظ به دلیل زیبایی ظاهری و کاربرد آن در حفاظت است که به یکی از پرفروش‌ترین‌ها تبدیل شده است. انواع شاخ گوزنی را می‌توانید خریداری کنید اما برای این کار نیاز است که اطلاعاتی در مورد آن داشته باشید. قیمت حفاظ شاخ گوزنی و ارزش آن را می‌توانید بر اساس پارامترهایی که در این مطلب معرفی می‌شود، بررسی کنید. در واقع لیست قیمت شاخ گوزنی بر اساس فاکتورهایی مانند تراکم، نوع آلیاژ به رفته و غیره تعیین می‌شود. ما همراه شما هستیم تا بتوانید نرده شاخ گوزنی با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنید.


نصب حفاظ شاخ گوزنی

با توجه به وجود سامانه های امنیتی متنوع در بازار امروز از قبیل سامانه های امنیتی درب و پنجره های ساختمان، دوربین مدار بسته و غیره همچنان وجود مانع فیزیکی آن هم بر روی خارجی ترین لبه ساختمان یعنی دیوار محوطه ضروری به نظر می رسد، قطعا مهم ترین انگیزه استفاده از حفاظ روی دیوار برقراری امنیت بوده که این وظیفه بعد از سال ها به عهده نسل اول آن سیم های خاردار، نسل دوم آن حفاظ های سرنیزه ای و هم اکنون نسل سوم آن حفاظ شاخ گوزنی است. ساختار حفاظ شاخ گوزنی بصورتی است که سارق هر چند حرفه ای ولی با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای بکار رفته در ساخت حفاظ ، امکان عبور از آن را نخواهد داشت . در ساخت این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای 10 استفاده میشود و ارتفاع آن بسته به شرایط از 50 تا 120 است و امکان افزایش با توجه به محل و نظر کارشناس نصب هست . و قابل نصب بر روی فلز ، بتن و سنگ میباشد.


تراکم حفاظ شاخ گوزنی

با گذشت زمان به این نتیجه رسیده‌ایم که تنها یک نرده ساده نمی‌تواند حفاظت خوبی را برای جلوگیری از ورود سارقین را ایجاد کند. به همین منظور در صنعت حفاظت ساختمانی و تولید نرده یا حفاظ، حفاظ شاخ گوزنی با الهام گرفتن از طبیعت و این بار با الهام گرفتن از شاخ‌های در‌هم پیچیده و در عین حال بسیار زیبا و چشم‌نواز گوزن، طراحی و تولید شده است.  در حال حاضر ایمن ترین حفاظ در بازار ایران نرده شاخ گوزنی بوده که در ارتفاع ها، تراکم های طولی و عرضی و همینطور نحوه رنگ آمیزی و جوشکاری مختلف ارایه می گردد. با توجه به نوک تیز و برنده ، این نوع از حفاظ فقط برای محیط بیرونی قابل استفاده است و در داخل خانه کاربردی ندارد و با توجه به خطرناک بودن ، برای محل نصب باید دقت لازم را به عمل آورد.


تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

همان‌طور که از نام آن پیداست نوعی از حفاظ روی دیوار است که طرحی شبیه به شاخ گوزن دارد. نرده شاخ گوزنی یک میله منحنی است که در نقاط مختلفی از بدنه خود دارای شاخک‌های ریز به منظور عدم دسترسی به آن جوش داده‌اند. وقتی دو یا سه ردیف از این حفاظ‌ها در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند شبکه‌ای منسجم از شاخه‌ها و سرنیزه‌ها را تشکیل می‌دهند که عبور از آن‌ها غیرممکن است. بهتر است بحث درباره قیمت حفاظ شاخ گوزنی را با این نکته شروع کنیم که اساساً بهاء، نرخ و یا ارزش هر چیزی بسته به اینکه آن کالا یا شیء چه نیازی را به چه شکلی از ما مرتفع می سازد، تعیین می گردد. بدون شک برقراری امنیت انگیزه اصلی برای استفاده از حفاظ است. گاهی اوقات حفاظت از مال و جان، گاهی حفاظت از حریم خانواده، کشور و یا موارد دیگر مد نظر می باشد. معنا و ظرفیت های واژه «حفاظ» بسیار است و سخن گفتن درباره آن بیرون از حوصله این نوشتار. تنوع فراوان در قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی موجب شد که درباره این موضوع و فاکتورهای موثر بر قیمت، نوشتاری تنظیم نماییم. هنگام خرید خریدار باید برای تصمیم گیری بهتر عواملی را مد نظر داشته باشد، طبق بررسی های انجام شده از سوی آهن سازه مشخص شد که 4 عامل بیشترین اهمیت را برای خریدار دارد که بررسی آنها خواهیم پرداخت.


خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی

ممکن است با نصب یک نرده معمولی بر روی یک دیوار مسکونی که از داخل و بیرون به راحتی در دید عموم باشد به مثابه یک زندان به چشم بخورد و این منظره از لحاظ روحی و حسی، اثر بدی بر ساکنین بگذارد، اما شکل و ظاهر این نرده ها بسیار چشم نواز می باشد که با توجه به نوع رنگ آن می‌تواند بسیار هم قابل توجه و زیبا نیز به نظر برسد. امروزه تغییرات بازار ارزی و تورم دو شاخصه مهم در تعیین قیمت انواع کالاها از جمله حفاظ شاخ گوزنی است. همین امر در افزایش سوءاستفاده برخی افراد سودجو از این بازار برای ارائه قیمت‌های نجومی و حفاظ‌های بی‌کیفیت مؤثر بوده است. لیست قیمت شاخ گوزنی معتبر را می‌توانید از کارشناسان ما به آسانی دریافت کنید. همچنین اگر در مورد خرید انواع شاخ گوزنی و دیگر حفاظ‌های موجود در بازار مانند حفاظ لیلیوم سؤال یا راهنمایی نیاز داشتید، حتماً با ما تماس بگیرید. همان‌طور که گفته شد نوع میلگرد به کار رفته در ساخت نرده شاخ گوزنی در تعیین قیمت آن مؤثر است. علاوه بر آن میزان تراکم، ارتفاع و وزن این میله‌ها نیز به شکلی مستقیم در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی مؤثر است.


فروش حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی مدل درختی

همان گونه که درختان محافظ جنگل‌ها هستند و از ورود افراد غریبه جلوگیری می‌کنند، حفاظ‌های شاخ گوزنی مدل درختی محافظینی قدرتمند از ساختمان‌های شما هستند. این حفاظ‌ها یکی از چشم‌نوازترین وامن‌ترین حفاظ‌های نرده‌ای هستند. برای سارقینی که قصد ورود به حریم ساختمان‌های شما را دارند، شاخه‌های این دسته از حفاظ‌ها مانعی عبور ناپذیر برای آ‌ن‌ها هستند. این دسته از حفاظ‌ها از سطح دیوار به اندازه 15 تا 20 سانتی متر بیرون آمده‌اند و همین امر باعث می‌شود قرارگیری سارقین برروی دیوار امکان ناپذیر شود. قیمت حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب حفاظ روی دیوار بوده که در ادامه به صورت مفصل تشریح شده است، اما بصورت کلی بازه قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی در بازار تهران بسته به ارتفاع، تراکم، کیفیت رنگ و … در تهران متغیر می باشد، قیمت این مدل حفاظ در اکثر شهرستان ها در حال حاضر به دلیل نبود تولید کننده با توجه به فاصله از استان تهران تعیین می شود و هرچه از تهران دورتر شویم به علت افزایش هزینه حمل و نقل قیمت تمام شده حفاظ بیشتر می شود.


حفاظ روی دیوار

فاکتورهای مهم در انتخاب انواع شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان بر اساس فاکتورهایی که در فوق به آن اشاره شد، خریداری کرد. علاوه بر آن موارد مهم دیگری نیز باید مدنظر قرار داد تا خرید به صرفه‌ای انجام دهید. در زیر به برخی از این موارد اشاره شده است. در گذشته برای جلوگیری از ورود سارقین و یا حتی ورود حیوانات مزاحم از سیم خاردار بر روی دیوار محوطه و یا روی زمین استفاده می‌کردند. امروزه با وسیع‌تر شدن شهرها و بالا رفتن احتمال سرقت، همچنان الزام استفاده از مانع حفاظتی در اولویت می‌باشد، اما به منظور حفظ زیبایی ساختمان، طراحان و دکوراتیوهای صنعت ساختمان‌سازی، به فکر ساخت نرده‌های حفاظتی زیباتر و در عین حال پایدارتر بودند. امروزه نرده‌های شاخ گوزنی با تنوع و ابعاد و رنگ و جنس مختلف تولید و قابل ارائه می‌باشد، این نرده ها متناسب با ظاهر ساختمان و المان های زیبا شناختی در طرح‌های مختلفی عرضه می‌شوند که در مواردی حتی، صرفا به دلیل بخشیدن ظاهری زیبا، بر روی دیوار نصب می شوند.


حفاظ حیاط

مدل های متنوعی امروزه در بازار وجود داشته که همگی به نوعی زیر مجموعه ای از حفاظ شاخ گوزنی می باشند مانند حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزاری، حفاظ اف، حفاظ سرنیزه ای مدرن، حفاظ شعله ای، حفاظ ستاره ای و غیره. البته می توان گفت تمام مدل های موجود در بازار از نظر امنیتی تقریبا در یک سطح می باشند و دلیل به وجود آمدن مدل های مختلف بیشتر مربوط به بحث سلیقه و زیبایی بوده تا بتوان سلیقه های مختلف را پوشش داد. روش های نصب حفاظ شاخ گوزنی مختلف بوده که در همین وب سایت تحت عنوان روش های نصب حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای در اختیار تمام مخاطبان قرار داده شده است.


حفاظ دیواری

حفاظ شاخ گوزنی چگونه نصب می شود ؟

4 روش متداول برای نصب حفاظ شاخ گوزنی:


حفاظ گوزن

کارایی نرده حفاظ شاخ گوزنی

برقراری امنیت وظیفه اصلی حفاظ است. نوع طراحی، ارتفاع، عرض، تراکم این نرده ها موثر در امنیت حفاظ شاخ گوزنی است به طور مثال از نظر نوع طراحی، نرده شاخ گوزنی بسیار بازدارنده تر از حفاظ های سرنیزه ای می باشد. و دلایل متعددی نیز برای این نتیجه گیری وجود دارد از جمله اینکه شروع بازدارندگیِ نرده شاخ گوزنی از روی سطح دیوار شروع می شود اما شروع بازدارندگی در نرده سرنیزه ای از ارتفاع حدوداً یک متر به بالا صورت می گیرد. همین طور عرض حفاظ تاثیر بسیاری در برقراری امنیت ایفا می کند بدین صورت که اجازه حرکت کردن برروی دیوار را از سارقین سلب می نماید، قطعا با افزایش ارتفاع و تراکم حفاظ نیز ضریب امنیت حفاظ افزایش پیدا می کند. با افزایش پارامتر های ذکر شده برای کارایی ضریب امنیت نیز افزایش پیدا می کند. همانطور که اشاره شد کارایی، زیبایی، کیفیت و قیمت حفاظ شاخ گوزنی عواملی وابسته به یکدیگراند. لذا می توان انتظار داشت با افزایش این فاکتور هزینه حفاظ شاخ گوزنی نیز افزایش پیدا کند.


حفاظ بوته ای
حفاظ ویلایی
حفاظ ساختمان
حفاظ باغ ویلا
حفاظ روی درب
حفاظ سر گوزنی
حفاظ کله گوزنی

سرویس ها


چه چیزی نیاز دارید ؟


Call Now Buttonسفارش محصولات : 09194000244