راهبند پارکینگ خودرویی


تردد خودرو ها در مکان هایی ویژه مانند پارکینگ های عمومی و سازمانی یکی از موارد امنیتی و حفاظتی به حساب می آید. ابتدایی ترین انواع راهبند می تواند یک میله و حتی یک زنجیر باشد که توسط نگهبان پارکینگ کنترل می شود. بر اساس همین ایده محصولاتی جدید که به موتور و گیربکس مجهز بودند وارد بازار شدند که می توانند توسط نگهبان و همین طور به صورت کار با کلید یا ریموت کنترل شوند. حرکت راهبند ها به دو طریق الکترومکانیکی و الکتروهیدرولیکی انجام می گردد. انواع الکتروهیدرولیکی از سیستم هیدرولیکی وابسته به روغن و هوا بهره می گیرد و سرعت عملکرد بالاتری دارند. گفتنی است نوع الکترومکانیکی در شرایط آب و هوایی مختلف و تحت جریان شدید برق، دچار مشکل نمی شوند و بازوی متحرک آن ها با سرعتی ثابت حرکت می کند.


راهبند

راهبند پارکینگ خودرویی چیست و چرا باید به خرید آن فکر کنید؟

راهبند پارکینگ خودرویی که به عنوان مانع پارکینگ اتوماتیک نیز شناخته می شود، وسیله ای بسیار راحت و کارآمد است که برای کنترل دسترسی به فضاهای پارکینگ طراحی شده است. اگر صاحب یک پارکینگ هستید یا یک ملک مسکونی یا تجاری با پارکینگ محدود را مدیریت می کنید، نصب راهبند پارکینگ خودرویی می تواند امنیت و سازماندهی پارکینگ شما را تا حد زیادی افزایش دهد. این سیستم با عملکرد خودکار و عملکرد قابل اعتماد خود، راه حلی بدون درز برای مدیریت ورود و خروج خودرو ارائه می دهد.

 راهبند وظیفه مسدود کردن راه خودرو برای عبور خودرو های مجاز را داشته و با صدور فرمان فعال می گردد. راهبند تشکیل شده از اجزایی که افقی به یک پایه اتصال دارد که از سطح زمین بالاتر و در مکان های که تردد است مورد استفاده قرار میگیرد مثل : مسیر ورودی ادارات, کارخانجات, پاساژ ها, ایستگاه های راه آهن , مجتمع های بزرگ , عوارضی جاده ها, پارکینگ عمومی, کنترل ترافیک, انواع ارگان ها و امور عمرانی شهری. درکل مانعی است برای کنترل تردد که به وسیله آن از تردد وسیله نقلیه بدون بررسی و اجازه جلوگیری مینماید و باعث ایجاد نظارت دقیق میگردد. راهبند پارکینگ به دو گونه تقسیم بندی میشوند گونه اول از نظر نوع کارکرد که به صورت افقی یا عمودی باشد و از گونه دوم تقسیم بندی میتوان به نوع موتور و سیستم داخلی تقسیم کرد. راهبند ها قابلیت ارتباط با که با کلیه دستگاه های اکسس کنترل ، دوربین پلاک خوان و … لوازم کنترل تردد را دارند و امکان نصب این دستگاه ها بر روی راهبند فراهم است.


راهبند خودرویی

راهبند پارکینگ خودرویی چگونه کار می کند و چه ویژگی های کلیدی دارد؟

یک راهبند پارکینگ خودرویی از یک بازوی مانع محکم تشکیل شده است که برای کنترل دسترسی می توان آن را بلند یا پایین آورد. بازوی مانع معمولاً از مواد بادوام مانند فولاد برای مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی و دستکاری احتمالی ساخته شده است. این سیستم مجهز به سنسورها و کنترل‌هایی است که وسایل نقلیه در حال نزدیک شدن را تشخیص می‌دهند و امکان عملکرد روان و کارآمد را فراهم می‌کنند. برخی از مدل های پیشرفته حتی ویژگی های اضافی مانند دوربین های یکپارچه برای ضبط اطلاعات پلاک خودرو یا قابلیت های کنترل از راه دور برای مدیریت دسترسی راحت ارائه می دهند.

زمانی از راهبند پارکینگی صحبت به میان می آید یعنی پارکینگ شخصی، پارکینگ اداری، ورودی پارکینگ سازمان ها و... که همگی یا به صورت راهبند اتوماتیک متصل به پلاک خوان و یا تحت کنترل واحد نگهبانی پارکینگ، تمامی تردد ها را کنترل می نمایند. زمانی در مورد راهبند پارکینگی بحث می شود عملا داریم درباره مهمترین دغدغه یعنی امنیت و آرامش صحبت میکنیم. راهبند های پارکینگ با جلوگیری از هرج و مرج و تردد های مشکوک آسایش را به ما در محل کار یا زندگی هدیه می دهد. این واقعا یک شعار نبوده و بارها و بارها در موارد بسیار زیاد و قابل مثالی اتفاق افتاده و ثابت شده است.


قیمت راهبند

در خرید راهبند پارکینگ خودرویی به چه عواملی باید توجه کرد؟

هنگام بررسی خرید راهبند پارکینگ خودرویی باید چندین فاکتور را در نظر گرفت. در مرحله اول، اندازه و مشخصات منطقه پارکینگ شما باید ارزیابی شود تا طول مانع و ظرفیت بالابری مناسب تعیین شود. در مرحله دوم، سطح امنیت مورد نیاز باید در نظر گرفته شود، که ممکن است بر انتخاب ویژگی های اضافی مانند دوربین های نظارتی یا سیستم های کنترل دسترسی تأثیر بگذارد. در نهایت، ارزیابی اعتبار و اعتبار سازنده یا تامین کننده برای اطمینان از کیفیت و طول عمر محصول ضروری است.

 راهبند (Barrier) وسیله ای یا به اصطلاح دقیق تر، مانعی برای کنترل انواع تردد در فضاهای مختلف جامعه به نیت نظارت و کنترل رفت و آمد وسایل نقلیه و اشخاص می باشد. راهبند ها عموما در دسته بندی های مختلفی نامگزاری شده اند. همانطور که در بالا محصولات راهبند را مشاهده میکنید احتمالا تا بحال متوجه شده اید راجه به چه چیزی در حال توضیح دادن هستیم. همه ما در نزدیک به شهر هایی چون تهران یا قم یا مشهد با عوارضی های بین راهی مواجه شده ایم که پس از پرداخت عوارض میله یا بومی دراز از طریق یک دستگاه دستور گرفته، بلند میشود و اجازه تردد ما را می دهد. این یکی از انواع راهبند بود که بیشتر با نام راهبند جاده ای معروف می باشد. اما گونه ای دیگر از این محصولات در ورودی پارکینگ ها می باشد که توسط نگهبانی ساختمان مسکونی یا اداری مورد نظر اجازه ورود و یا خروج وسایل نقلیه را صادر میکند که با نام راهبند پارکینگ بین مردم شناخته شده است و ده ها مورد راهبند دیگر که در بخش انواع راهبند با ذکر نام، به شرح و مشخصات راهبند ها میپردازیم. در ادامه به کاربرد های آن نیز پرداخته ایم. و در اخر باید متذکر شویم که یک ویژگی مشترک بین ساخت تمامی راهنبد ها وجود دارد و آن هم اینکه تولید راهبند در هر دسته بندی به 2 صورت دستی و اتوماتیک می باشد.


راه بند

چگونه یک راهبند پارکینگ خودرویی می تواند جریان ترافیک در پارکینگ ها را بهبود بخشد؟

راهبند پارکینگ خودرویی نقش مهمی در بهبود جریان ترافیک داخل پارکینگ ایفا می کند. با کنترل موثر ورود و خروج وسایل نقلیه، به مدیریت جریان ورودی و خروجی ترافیک، جلوگیری از ازدحام و موقعیت‌های مسدود کمک می‌کند. عملکرد خودکار راهبند پارکینگ خودرویی، نیاز به تهیه بلیط دستی یا کنترل دسترسی، صرفه جویی در زمان و کاهش تاخیر را برطرف می کند. این به نوبه خود، کارایی کلی تسهیلات پارکینگ را افزایش می‌دهد و جریان ترافیک روان‌تر و ساده‌تر را امکان‌پذیر می‌سازد.

 راهبند محصولی جهت کنترل ورود و خروج خودرو است که اصولا سرعت بخشی در تردد را امکان پذیر می کند. عملکرد راهبند ها می تواند از نوع دستی تا کاملا اتوماتیک متغیر باشد. قبل از شروع هر نکته ای در مورد انواع راهبند اتوماتیک های موجود در بازار باید به این نکته توجه کرد که عملکرد تمام راهبند ها بر اساس سیستم الکترومکانیکی یا سیستم هیدرولیکی انجام می شود. سیستم های الکترومکانیکی استفاده بیشتری داشته و ارزان قیمت تر می باشد و سیستم هیدرولیکی با قیمت بیشتر استفاده محدودتری نیز دارد.البته اگر تعداد تردد در روز زیاد باشد باید از راهبند هیدرولیکی استفاده کنید زیرا در اثر کارکرد بالا داغ نمیشود. راهبند پارکینگ انواع و مدل های مختلفی دارند. این وسیله ک برای کنترل تردد وسایل نقلیه ساخته شده در ظاهر های متفاوت و کارایی های متفاوت ساخته شده است. ساختار راهبند به این صورت میباشد که وسایل و تجهیزات به صورت افقی به یک پاسه متصل است و دارای ارتفاع از زمین میباشد. این وسیله در مکان هایی مثل ارگان ها , پارکینگ های عمومی , بیمارستان ها و  امور عمران شهری استفاده میشود.


راهبند پارکینگ

آیا برای راهبند پارکینگ خودرویی الزامات نگهداری وجود دارد؟

مانند هر وسیله مکانیکی، راهبند پارکینگ خودرویی برای اطمینان از عملکرد و طول عمر بهینه نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارد. کارهای تعمیر و نگهداری معمول ممکن است شامل بازرسی بازوی مانع، روغن کاری قطعات متحرک، بررسی سنسورها و کنترل ها، و تمیز کردن سیستم برای حذف زباله ها یا تجمع کثیفی باشد. توصیه می شود برنامه و دستورالعمل های تعمیر و نگهداری توصیه شده سازنده را دنبال کنید. علاوه بر این، در صورت بروز هرگونه نقص یا مشکل، عیب یابی و تعمیر سریع باید توسط متخصصان آموزش دیده انجام شود تا راهبند پارکینگ خودرویی در شرایط کاری عالی بماند.

راه بند پارکینگ از دو جهت تقسیم می شوند .یکی از جهت نوع کارکرد که به صورت افقی و عمودی و از جهت دیگر به صورت نوع موتور و سیستم داخلی تقسیم می شوند.راهبند پارکینگ با طول های گوناگون با ارتفاعی یک متر از زمین ، مسیر عبور و مرور را محدود و مسدود می کند . اکثر راهبندها به گونه ای طراحی شده اند که با کلیه دستگاه های کارت خوان، دوربین پلاک خوان، دکمه پوش باتن، ریموت کنترل و دیگر سیستم های کنترل تردد استاندارد همخوانی دارند و امکان نصب این دستگاه ها بر روی آن ها فراهم شده است.  عملا تمامی کنترل ورود و خروج وسایل نقلیه ای چون ماشین های سبک، ماشین سنگین، موتور و همچنین اشخاص را توسط وسیله راهبند امکان پذیر می باشد. بیشترین کاربردی که ما از راهبند در اجتماع کنونی خود میبینم استفاده ی آن در عوارضی جاده های، ایست های بازرسی، فروشگاه های زنجیره ای، هتل ها، پارکینگ های بزرگ و پارکینگ ساختمان های اداری و مسکونی، فرودگاه ها، شرکت های صنعتی و محاکم قضایی و امنیتی می باشد.


نصاب راهبند

سیستم تشخیص خودرو راهبند پارکینگ :

راهبند با تشخیص دادن خودرو در زمانی که به عللی در زیر راهبند توقف داشته باشد از پائین آمدن تیرک ممانعت به عمل آورده و از آسیب زدن به خودرو جلوگیریی می نماید.

یونیورسال بودن قطعات:

الکتروموتور- گیربکس و همچنین مدار برق بکار رفته در این راهبندهوشمند شامل قطعات صنعتی رایج بازار داخل کشور می باشد.

لذا پر واضح است که خدمات پس از فروش آنها بسیار سریعتر و راحتتر از انواع خارجی امکان پذیر است.

تفاوت انواع راهبند :

تفاوت دستگاه راه بند هیدرولیکی و مکانیکی در مکانیزم باز و بسته شدن آنهاست.راه بند مکانیکی به وسیله چرخ دنده باز و بسته می شود در صورتی که راه بند هیدرولیکی سامانه محرکش متشکل از بلوک هیدروپمپ(پمپ روغن) و شیرهای هوا است.در مدل هیدرولیکی به علت استفاده نشدن از چرخ دنده در هنگام برخورد با بوم راهبند با مانع، کمترین خسارت را ایجاد می‌کند. از اصلی ترین مزایای مدل هیدرولیکی می‌توان به تردد نامحدود این راهبند اشاره کرد. سیستم راه بند جهت كنترل تردد در ورودي سازمان‌ها ،ساختمان‌های پر تردد و مراکز تجاری جهت ايجاد محدوديت در تردد تعبيه می‌گردد، اين سيستم‌ها قابليت باز و بسته شدن مداوم با فرمان دستگاه كارت خوان، دوربين پلاك خوان، پوش باتن، ريموت كنترل و ديگر سيستم‌های كنترل تردد استاندارد را دارا می‌باشد.


هزینه نصب راهبند

راهبند پارکینگ خودرویی چگونه به ایمنی در پارکینگ کمک می کند؟

وجود راهبند پارکینگ خودرویی به میزان قابل توجهی به ایمنی امکانات پارکینگ کمک می کند. با کنترل دسترسی به محوطه پارکینگ، به جلوگیری از ورود وسایل نقلیه غیرمجاز کمک می کند و خطر سرقت، خرابکاری و سایر فعالیت های مجرمانه را کاهش می دهد. علاوه بر این، عملکرد خودکار راهبند پارکینگ خودرویی تضمین می کند که وسایل نقلیه می توانند بدون مشکل وارد و خارج شوند و احتمال تصادف یا برخورد را به حداقل می رساند. وجود دوربین‌های نظارتی و سیستم‌های کنترل دسترسی می‌تواند اقدامات امنیتی را بیشتر کرده و محیط امن‌تری را هم برای خودروها و هم برای افراد فراهم کند.

قبلا” برای اینکه ورود و خروج اتومیبل‌ها به پارکینگ را کنترل کنند، از زنجیر و معابر پلاستیکی استفاده می‌کردند، اما امروزه راهبند‌های مخصوص پارگینگ وارد بازار شده است که از آنها برای پارکینگ‌های بزرگ استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که انتخاب راه بند پارکینگ با توجه به نوع پارکینگ و همچنین بودجه قابل تغییر است. استفاده از راهبند اتوماتیک امروزه برای ما کار هارا بسیار اسان تر کرده. کمی فکر کنید!!  اگه جلوی درب بیمارستان , عوارضی , فرودگاه و یا سازمان ها راهبند نصب نشود کنترل تردد سخت شده و دیگر به راحتی رفت و امد ها کنترل نمیشود. اما با نصب راهبند اتوماتیک و مدیریت دستگاه توسط یک نفر تمامی رفت و امد ها کنترل شده و دیگر خبری از ورود افراد ناشناس و غیر قانونی نیست


قیمت خرید راه بند

راهبندها تجهیزاتی هستند که در مکان های پر تردد مثل ورودی کارخانه ها، عوارضی ها، مجتمع های مسکونی و ... استفاده می شوند و به دو صورت کلی دسته بندی می شوند :

روش اول : از نظر نوع کارکرد و قابلیت

روش دوم : سیستم محرکه داخلی

از نظر نوع کارکرد یا بازگشایی و انسداد مسیر دو نوع راهبند اهرمی و ستونی موجود می باشد.

راهبند اهرمی معمول ترین و ارزان ترین نوع راهبند می باشد که یک کابینت به ارتفاع یک متر روی زمین به صورت عمود نصب می شود و یک اهرم به طول های گوناگون از ۲ تا ۸ متر مسیر عبور و مرور خودروها را کنترل میکند.


راهبند تردد خودرو

 راهبند جاده ای

گونه دیگری از انواع راهبند، نوع جاده ای آن می باشد. این دسته از محصولات کنترل تردد را عموما راهبند میله ای یا بوم دار تشکیل میدهند. البته در جاده ها خصوصا در ایست های بازرسی از راهبند انتحاری و راهبند ستونی یا بولارد استفاده می شود. در بخش بوم دار معمولا مناسبت ترین محصولات جاده ای عبارتند از : راهبند 4 متری،5متری، 6متری، 7متری و 8 متری که در برند های مختلفی در فروشگاه اینترنتی محصولات امنیتی حفاظتی دکاشاپ موجود می باشد. بخاطر داشته باشید جهت راهنمای انتخاب راهبند های جاده ای بعلت حساسیت بالای آن حتما با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. زیرا قیمت بالای محصولات راهبند اجازه هیچگونه ریسک و اشتباهی را به ما نمیدهد و در صورت انتخاب سرخود، احتمال انتخاب اشتباه و عدم امکان جبران آن وجود دارد.


راهبند اتوماتیک عبور خودرو

تفاوت راهبند های هیدرولیکی با راهبند الکترو مکانیکی در چیست ؟

راهبند های هیدرولیک نسبت به راهبند های الکترومکانیک برای مسیر های شلوغ و پرتردد مناسب تر می باشند زیرا که استهلاک مکانیکی راهبند های هیدرولیک کمتر می باشد . راهبند های هیدرولیک و الکترو مکانیک با سرعت های حرکتی متفاوتی که ما بین ۸٫۰ ثانیه تا ۶ ثانیه می باشد و همچنین بر حسب میله هایی متنوع که از ۲٫۳ متر تا ۸٫۳ متر متفاوت می باشد تولید می شوند . برای انتخاب نوع مناسب راهبند باید به مواردی همچون میزان عبور و مرور ، عرض گذرگاه ، و نیاز داشتن یا نداشتن به باتری پشتیبان توجه شود و بر حسب موارد گفته شده راهبند مورد نیاز انتخاب گردد .


راهبند ماشینی

آیا راهبند پارکینگ خودرویی می تواند با سایر سیستم های مدیریت پارکینگ ادغام شود؟

بله، راهبند پارکینگ خودرویی را می توان به راحتی با سایر سیستم های مدیریت پارکینگ ادغام کرد تا راه حلی جامع ایجاد کند. به عنوان مثال، می‌توان آن را به یک سیستم پرداخت بلیط یا پرداخت متصل کرد که امکان صدور خودکار بلیط یا کنترل موانع را پس از تأیید پرداخت فراهم می‌کند. علاوه بر این، راهبند پارکینگ خودرویی را می‌توان با دوربین‌های نظارتی، سیستم‌های تشخیص پلاک یا نرم‌افزار کنترل دسترسی برای افزایش امنیت و امکان نظارت کارآمد بر فعالیت‌های پارکینگ همگام‌سازی کرد. ادغام با یک سیستم مدیریت پارکینگ متمرکز داده های بلادرنگ را فراهم می کند و امکان هماهنگی یکپارچه بین اجزای مختلف پارکینگ را فراهم می کند.

هنگام انتخاب یک راهبند پارکینگ خودرویی، ارزش آن را دارد که تاثیرات محیطی سیستم را در نظر بگیرید. انتخاب یک راهبند پارکینگ خودرویی که با در نظر گرفتن بهره وری انرژی طراحی شده است. به دنبال ویژگی هایی مانند حالت های آماده به کار کم مصرف یا مکانیسم های صرفه جویی در انرژی برای به حداقل رساندن مصرف برق باشید. علاوه بر این، انتخاب سازنده‌ای که از شیوه‌های پایدار پیروی می‌کند و از مواد سازگار با محیط زیست استفاده می‌کند، می‌تواند به کاهش ردپای کلی اکولوژیکی سیستم کمک کند. با اولویت‌بندی گزینه‌های سازگار با محیط‌زیست، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که راهبند پارکینگ خودرویی با اهداف پایداری شما همسو می‌شود و به حداقل رساندن اثرات زیست‌محیطی کمک می‌کند.

دلیل اهمیت راهبند چیست؟ این وسیله از لحاظ امنیتی بسیار مهم است زیرا اگر جلوی درب ورودی قرار نگیرد افراد به سادگی و بدون هیچ آنالیزی می توانند وارد ملک شوند . اما وجود این راهبند باعث می شود تا فرد ماشین مورد نظر را بررسی کرده و اگر مورد تایید بود اجازه ورود دهد و اگر مشکوک بود از ورود آن جلوگیری کند و اینگونه از امنیت مکان مورد نظر نیز حفاظت کند. نحوه عملکرد راهبندها چگونه است؟ راهبند ها سیستم الکترومکانیکی دارند که دارای الکتروموتور و گیربکس متصل به بازو یا پیستون می باشد. دارا بودن گیربکس باعث ایجاد سرعت ثابت و آرام در ستون متحرک یا بازو راهبند می شود. تابلو مرکزی بعضی از راهبندها قابلیت هماهنگی با کلیه سیستم های کنترل تردد را دارد. میتوان با افزودن حسگرهای مادون قرمز یا انواع دیگر حسگرها سیستم را کاملا ایمن و هوشمند ساخت تا احتمال برخورد بازوی راهبند با وسیله عبور کننده به صفر برسد. همچنین امکان بالا بردن بازو به صورت دستی در هنگام قطع برق نیز ممکن است . دستگاه های راهبند معمولا از روش های زیر فرمان میگیرند : 1.فرمان دستی از طریق شستی های استپ و استارت و از داخل اتاق نگهبانی 2.فرمان دستی از راه دور توسط ریموت کنترل 3.استفاده از سیستم رایانه ای 4.استفاده از سیستم کارت مغناطیسی یا رمز دار 5.جعبه فرمان های سکه ای 6.استفاده از حسگرهای مادون قرمز گیت های کنترل تردد نفر رو در کجاها استفاده می شود و چه ویژگی هایی دارد؟ مناسب برای کنترل عبور و مرور نفرات در اماکن اداری و فرودگاه ها و مترو امکان کنترل با سیستم کارت خوان و ثبت ورود و خروج نفرات قابلیت ارائه در انواع تمام قد و نیم قد و شیشه ای و سه شاخه و باله ای جنس بدنه از استیل و یا ورق فولادی طراحی فوق العاده زیبا


راه بند تردد خودرویی

مزایای نصب راهبند پارکینگ خودرویی چیست؟

نصب راهبند پارکینگ خودرویی مزایای بی شماری را هم برای صاحبان املاک و هم برای دارندگان وسایل نقلیه ارائه می دهد. اولاً، با محدود کردن دسترسی غیرمجاز به محوطه پارکینگ، امنیت را افزایش می‌دهد و خطر سرقت و خرابکاری را کاهش می‌دهد. علاوه بر این، یک رویکرد سیستماتیک برای مدیریت پارکینگ، بهبود سازمان و به حداکثر رساندن استفاده از فضا ارائه می دهد. علاوه بر این، راحتی ورود و خروج خودکار نیاز به مداخله دستی را کاهش می دهد و روند کلی پارکینگ را ساده می کند. به طور کلی، سرمایه گذاری در راهبند پارکینگ خودرویی برای هر کسی که به دنبال بهینه سازی عملیات پارکینگ و افزایش ایمنی و کارایی ملک خود است، انتخاب عاقلانه ای است.

به کلیه راهبند هایی که ورود و خروج وسائل نقلیه یا اشخاص را از دسترس افراد خارج کرده، و مبتنی بر تشخیص سیستم برد اتوماتیک راهبند می باشد، راهبند اتوماتیک یا راهبند برقی میگویند. راهبند های اتوماتیک اساس کارشان بنا بر سیستم های الکترومکانیکی و هیدرولیکی می باشد. قیمت راهبند اتوماتیک بنا به برند و کارکردشان متفاوت بوده و بر اساس همین موارد گفته شده بین 100 تا 800 بار باز و بسته شدن در روز متغیر می باشند. تقسیم بندی راهبند های دیجیتال یا  اتوماتیک بر 2 نوع می باشد.

1-از جهت کارکرد

نحوه کار راهبند اتوماتیک در این مورد بر دو نوع راهبند افقی و راهبند عمودی تقسیم میشود.

2-از جهت عملکرد

تقسیم بندی عملکرد راهبند هم به 2 نوع سیستم داخلی راهبند و موتور راهبند نیز تقسیم میشود.

فرق راهبند های الکترونیک و هیدرولیکی صرفا مکانیزم کارکرد باز و بسته شدن شان است. راهبند های الکترومکانیکی از طریق چرخ دنده ها باز و بسته می شوند ولی راهبند های هیدرولیکی اساس کارش سیستم پمپ روغن راهبند و شیرهای هوا است.

کارکرد تمامی این نوع راهبند ها به صورت اتوماتیک، به وسیله ریموت کنترل، دوربین مداربسته پلاک خوان، سیستم RFID، دستگاه کارت خوان و دستگاه تگ خوان امکان پذیر می باشد که پس از خرید راهبند مورد نظر، یا راهبند قابلیت های مورد نظر را دارد که نیاز نیست در این صورت کاری کنیم، اگر هم این قابلیت را نداشته باشد میتوانید از کارشناسان دکاشاپ بخواهید که برای شما موارد مورد نظر را هنگاه نصب راهبند از طریق دستگاه اکسس کنترل تعبیه نمایند. 

بر اساس سیستم عملکرد :

راهبند هیدرولیکی

راهبند الکترومکانیکی


راهبند

چگونه راهبند پارکینگ خودرویی دسترسی افراد دارای معلولیت را افزایش می دهد؟

راهبند پارکینگ خودرویی می تواند دسترسی افراد دارای معلولیت را تا حد زیادی بهبود بخشد. این سیستم با پیاده‌سازی ویژگی‌هایی مانند نقاط دسترسی بدون مانع، مکان‌های پارکینگ برای افراد معلول و پانل‌های کنترل قابل دسترسی، تضمین می‌کند که افراد با چالش‌های حرکتی می‌توانند به راحتی وارد پارکینگ شده و از آن خارج شوند. این امر فراگیر بودن را ترویج می‌کند و افراد دارای معلولیت را قادر می‌سازد تا از فرصت‌های برابر در دسترسی به امکانات پارکینگ برخوردار شوند و راحتی و استقلال کلی آنها را افزایش دهد.


خرید همراه نصب راهبند

راهبند پارکینگ خودرویی چگونه به مدیریت کارآمد فضا در پارکینگ کمک می کند؟

مدیریت کارآمد فضا یکی از جنبه های حیاتی امکانات پارکینگ است و راهبند پارکینگ خودرویی نقش بسزایی در دستیابی به این امر ایفا می کند. با کنترل دسترسی وسایل نقلیه، سیستم اطمینان حاصل می کند که از فضاهای پارک به طور بهینه استفاده می شود، از پارک غیرمجاز جلوگیری می کند و دسترسی به نقاط را به حداکثر می رساند. علاوه بر این، عملکرد خودکار راهبند پارکینگ خودرویی، نیاز به مداخلات دستی را از بین می برد، خطر خطاهای انسانی را کاهش می دهد و کارایی کلی در تخصیص فضا را افزایش می دهد. این منجر به استفاده بهتر از منابع پارکینگ و محیط پارکینگ سازماندهی شده می شود.


بهترین مدل راهبند

انتظارات دوام و طول عمر یک راهبند پارکینگ خودرویی چیست؟

یک راهبند پارکینگ خودرویی به گونه ای طراحی شده است که بادوام بوده و در برابر سختی های کارکرد مداوم مقاوم باشد. بازوی مانع معمولاً از مواد مستحکم مانند فولاد ساخته می شود که طول عمر و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی را تضمین می کند. طول عمر راهبند پارکینگ خودرویی بسته به عواملی مانند استفاده، نگهداری و کیفیت قطعات می تواند متفاوت باشد. با این حال، با تعمیر و نگهداری منظم و مراقبت مناسب، یک راهبند پارکینگ خودرویی به خوبی ساخته شده می‌تواند سال‌ها دوام بیاورد و عملکرد قابل اعتماد و بازگشت سرمایه خوبی را ارائه دهد.


قیمت بوم راهبند

آیا راهبند پارکینگ خودرویی می تواند با سیستم های پرداخت هزینه پارکینگ ادغام شود؟

بله، یک راهبند پارکینگ خودرویی می تواند به طور یکپارچه با سیستم های پرداخت هزینه پارکینگ ادغام شود. این ادغام امکان کنترل خودکار مانع را پس از تأیید اعتبار می دهد. روش‌های پرداخت مختلفی مانند سیستم‌های فروش بلیط، برنامه‌های کاربردی تلفن همراه یا فناوری RFID (شناسایی فرکانس رادیویی) می‌تواند برای تسهیل تراکنش‌های پرداخت سریع و راحت استفاده شود. با ادغام راهبند پارکینگ خودرویی با سیستم‌های پرداخت، اپراتورهای تسهیلات پارکینگ می‌توانند فرآیند پرداخت را ساده‌تر کنند، تجربه کاربر را افزایش دهند و ورود و خروج بدون دردسر را برای مشتریان تضمین کنند.


Barrier Boom

آیا می توان یک راهبند پارکینگ خودرویی را متناسب با نیازهای خاص سفارشی کرد؟

بله، سیستم‌های راهبند پارکینگ خودرویی را می‌توان برای برآوردن نیازهای خاص سفارشی‌سازی کرد. بسته به نیاز خود، می‌توانید از میان طیف وسیعی از گزینه‌ها مانند طول بازوی مانع، سرعت بلند کردن و مکانیسم‌های کنترلی انتخاب کنید. برخی از تولیدکنندگان حتی از نظر طراحی و برندسازی نیز سفارشی‌سازی را ارائه می‌کنند و به شما این امکان را می‌دهند که راهبند پارکینگ خودرویی را با زیبایی ملک خود هماهنگ کنید. با همکاری نزدیک با تامین‌کننده، می‌توانید سیستم را به بهترین نحو متناسب با منطقه پارکینگ و اولویت‌های عملیاتی خود تنظیم کنید.


راهبند پارکینگ بتا دارای بوم تلسکوپی

نصب راهبند پارکینگ خودرویی چگونه انجام می شود؟

نصب راهبند پارکینگ خودرویی معمولاً توسط افراد متخصص و با تجربه در این نوع کار انجام می شود. این شامل چندین مرحله است که با ارزیابی منطقه پارکینگ و برنامه ریزی طرح سیستم مانع شروع می شود. مقدمات مورد نیاز، مانند تهیه یک پایه پایدار برای مانع، ممکن است ضروری باشد. پس از تکمیل کار مقدماتی، مانع، کنترل پنل و سنسورهای مربوطه نصب و متصل می شوند. در نهایت، آزمایش جامع برای اطمینان از عملکرد روان و مطابقت مشخصات مورد نظر سیستم انجام می شود.


راهبند فک

محدوده قیمت معمولی برای راهبند پارکینگ خودرویی چیست؟

قیمت راهبند پارکینگ خودرویی بسته به عوامل مختلفی از جمله برند، مدل و امکانات اضافی انتخابی می‌تواند متغیر باشد. به طور کلی، قیمت تحت تأثیر کیفیت مواد مورد استفاده، پیچیدگی سیستم کنترل و دوام و عملکرد کلی دستگاه است. توصیه می‌شود برای مقایسه قیمت‌ها و یافتن راه‌حلی که نیازها و بودجه شما را برآورده می‌کند، از چندین تامین‌کننده قیمت دریافت کنید.


راهبند خودرویی

پشتیبان اضطراری برق برای راهبند پارکینگ خودرویی

برای اطمینان از عملکرد بدون وقفه در هنگام قطع برق یا قطعی برق، گزینه های برق پشتیبان را می توان در یک سیستم راهبند پارکینگ خودرویی گنجاند. راه حل های رایج برق پشتیبان شامل سیستم های پشتیبان باتری و واحدهای منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) می باشد. این سیستم‌های پشتیبان برق موقتی را برای راهبند پارکینگ خودرویی فراهم می‌کنند و به آن اجازه می‌دهند تا زمانی که برق عادی بازیابی شود، به کار خود ادامه دهد. پیاده‌سازی گزینه‌های برق پشتیبان، لایه بیشتری از قابلیت اطمینان را به سیستم اضافه می‌کند و هرگونه اختلال احتمالی را به حداقل می‌رساند و کنترل دسترسی مداوم در پارکینگ را تضمین می‌کند.

آیا می توان یک راهبند پارکینگ خودرویی را از راه دور کنترل و مانیتور کرد؟

بله، سیستم های مدرن راهبند پارکینگ خودرویی اغلب قابلیت های کنترل و نظارت از راه دور را ارائه می دهند. اپراتورها با استفاده از فناوری‌های پیشرفته مانند اتصال بی‌سیم و رابط‌های مبتنی بر اینترنت می‌توانند از راه دور راهبند پارکینگ خودرویی را از یک مکان متمرکز کنترل و نظارت کنند. این عملکرد از راه دور امکان مدیریت راحت سیستم، از جمله عملکرد مانع، کنترل دسترسی، و نظارت بر داده های بلادرنگ مانند تعداد خودرو یا وضعیت سیستم را فراهم می کند. ویژگی های کنترل و نظارت از راه دور کارایی عملیاتی را افزایش می دهد و انعطاف پذیری را برای اپراتورهای تاسیسات پارکینگ فراهم می کند.


راهبند پارکینگ خودرویی رعدجوش
💎 نوع راهبند پارکینگ خودرویی 🔺 بهترین مدل های راهبند پارکینگ خودرویی موجود است
💲 قیمت راهبند پارکینگ خودرویی ✔️ نازل ترین قیمت بازار
🚚 بازه سفارش نصب راهبند پارکینگ خودرویی 🚛 بازه زمانی 2 الی 4 روزه
⏱ خدمات پس از فروش 📢 مادام العمر
⭐️ نحوه ثبت سفارش 🔰 تماس با کارشناس فروش رعدجوش و انجام سفارش در کمترین زمان


خدمات رعدجوش
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی رعدجوش

سلام 🌺 برای مشاوره و دریافت قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در واتساپواتساپ ارسال پیام در سروشسروش ارسال پیام در ایتاایتا ارسال پیام در روبیکاروبیکا