رعدجوش


کرکره برقی

کرکره برقی چیست ؟ درب کرکره ای برقی با یک موتور کوچک باز و بسته شده و روی چارچوب پروفیلی نصب می شود. موتور را می توان به منبع برق سیمی و یا می توان برای بهره وری انرژی آنها را به انرژی خورشیدی وصل کرد . کرکره برقی با استفاده از ریموت کنترل از راه دور کوچک و یا یک پانل که در داخل خانه نصب شده اداره می شود. شما می توانید باز یا بسته شدن را دقیقا همانطور که می خواهید انجام دهید با فشردن یک دکمه در محدوده جایی که در آن قرار دارید.


کرکره برقی

شما همچنین می توانید کرکره اتوماتیک نصب کنید که با کمک سنسور به صورت خودکار باز و بسته می شود. قیمت کرکره برقی بر اساس هر متر مربع مشخص می گردد و هزینه تعمیر و نگهداری کرکره برقی نیز پایین می باشد چیزی که شما باید در ذهن داشته باشید این است که کرکره برقی با توجه به اجزای اضافی که شما نیاز دارید و زمان اضافی مورد نیاز برای نصب و راه اندازی جهت نصب بسیار گران تر از کرکره غلتکی دستی، می باشد . در این صفحه می توانید تصاویر انواع اقسام مدل های کرکره برقی را مشاهده نمایید .
یکی از انواع درب اتوماتیک، کرکره برقی می باشد. امروزه استفاده از کرکره برقی بسیار رایج است و در بسیاری از مکان ها مانند سر در مغازه ها، درب پارکینگ، مراکز تجاری و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. امکان چاپ تبلیغات بر روی کرکره برقی وجود دارد، در نتیجه زمانی که مغازه شما بسته باشد وسیله تبلیغاتی بسیار مناسبی خواهد بود.

کرکره برقی لوکس به شکلی است که حتی اگر قفل آن باز شود و با دیلم زیر کرکره برقی را بخواهند باز کنند این کرکره ضد سرقت اصلا به سمت بالا حرکت نمی کند و نمی توانند انرا باز کنند. وقتی این کرکره های برقی را با زور بخواهند باز کنند تیغه های آن به صورتی هفتی - هشتی در ریل باز می شود و در ریل قفل می شوند و حتی کرکره برقی بدون قفل ، باز هم به سمت بالا حرکت نمی کند.


قیمت کرکره برقی

ساختار کرکره برقی

کرکره برقی در زندگی مدرن امروز کاربرد فراوان دارد. امنیت بالا ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، کاهش صدا و حفظ حریم خصوصی از جمله مزایای کرکره می باشد. اگر تمایل دارید با نحوه ساخت و مونتاژ کرکره برقی آشنا شوید به طور کلی کرکره از تیغه ، موتور و لوازم جانبی مانند کاور و قفل تشکیل شده است. تیغه کرکره برقی در داخل کشور تولید و مونتاژ می شود.

موتور کرکره برقی در داخل کشور تولید نمی شود و از کشورهای دیگر وارد می شود. کرکره های برقی برای بالا بردن امنیت ساخت می شود و اینگونه نیست که بعضی از تیغه های کرکره برقی ضدسرقت باشند و بعضی دیگر از تیغه های کرکره ضد سرقت نباشند. ولی باید به این موضوع توجه داشت که یک کرکره نصب شده با جنس تیغه های خاص ایمنی های مختلفی دارد مثلاً یک کرکره برقی آلومینیوم با ضخامت و وزن کمتر به مراتب امنیت کمتری نسبت به کرکره برقی با همان جنس آلومینیوم و البته ضخامت بیشتر دارد. این موضوع برای کرکره برقی های پلی کربنات شفاف که عامه به آنها کرکره های شیشه ای می گویند و همچنین برای کرکره برقی های آهنی که عامه به آنها کرکره فولادی می گویند نیز وجود دارد.

قیمت کرکره برقی به نوع کرکره برقی ، ،ابعاد فضای مورد نظر ، تیغه، موتور کرکره برقی ، نصب و سایر عوامل آن بستگی دارند که در ادامه به آن می پردازیم.


خرید کرکره برقی

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی بر چه اساس تعیین می شود؟ برای محاسبه قیمت کرکره برقی شما باید اول قیمت تیغه کرکره برقی انتخابی و قیمت موتور مورد نظر را محاسبه کنید و در انتها قیمت کرکره برقی خود را بدست آورید. عوامل دیگری از جمله موتور و تیغه ها بر روی قیمت کرکره برقی موثر است که یکی از آن موارد این است که محل نصب و اندازه ی کرکره هم می تواند بسیار تاثیر گذار است.

کرکره های اتوماتیک برقی ، همان کرکره های دستی قدیمی هستند که بجای استفاده از نیروی دست و فنر برای بالا پایین شدن از ریموت و موتور الکتریکی استفاده می کنند. کرکره هوشمند در واقع همان کرکره برقی است نام دیگر آن کرکره اتوماتیک میباشد یکی از ویژگیهای کرکره های هوشمند این است که دارای فتوسل میباشند. نحوه کارکرد فتوسل به اینصورت است در زمان ایجاد مانع جلوی حرکت کرکره برقی را میگیرد و از برخورد کرکره برقی با مانع جلوگیری میکند و کرکره برقی دارای فتوسل تنها کلمه ایست که میتوان برای کرکره برقی هوشمند استفاده نمود .


کرکره اتوماتیک

نصب درب کرکره برقی اتوماتیک طرح چوب

نصب کرکره های برقی طرح چوب از نظر اجرا کاملا شبیه نصب کرکره های آلومینیومی معمول است و تفاوتی در اجرا ندارد. فقط این کرکره های بنا به دکورال بودن رنگ آنها باید کلیه متعلقات آنها شامل ریل و کار و کاور های دوم روی ریل ها نیز از همین نوع رنگ پوشش داشته باشد. کار های دوم معمولا کاورهایی میباشند که به صورت ال به طور جداگانه از ریل ها ساخته می شوند و پس از نصب ریل ها روی ریل هارا برای پوشش پیچ ها و سوراخ کاری ها با این کاور ها می پوشانند و زیبایی خاصی به محیط اجرا می دهد ضمن اینکه متعلقات نصب در دسترس نمی باشد و سازه را ضد سرقت می کند. یکی از پرطرفدارترین کرکره های اتوماتیک ، کرکره برقی با طرح چوب می باشد.

این کرکره ها علاوه بر اینکه دارای استحکام می باشد نمای زیبا به ساختمان یا مغازه شما می دهد. نگران خش افتادن یا بلند شدن فیلم های طرح چوب درب کرکره اتوماتیک طرح چوب نباشید، بدترین شرایط آب و هوایی، گرما، سرما، تابش خورشید، یخبندان، شرجی و غیره هیچ گونه تاثیری روی کیفیت و دوام این نوارهای طرح چوب ندارد و با آسودگی می توانید از این تیغه کرکره های زیبای استفاده کنید. کاربرد این گونه کرکره معمولاً برای کرکره برقی پارکینگ و کرکره برقی پنجره است ولی نصب آن به عنوان انواع کرکره برقی دیگر از جمله کرکره برقی مغازه، کرکره برقی سوله و حفاظ کرکره برقی درب ورودی ضد سرقت است.


کرکره برقی طرح چوب

امروزه با توجه به رقابتی شدن بازار برندهای مختلف روی به سبک کردن و نازک کردن تیغه های خود آورده اند تا بتوانند در این شرایط سخت اقتصادی رقابت کنند و پایی بر جا بماند و متاسفانه استاندارد خاصی به عنوان حداقل ضخامت مورد قبول کرکره تدوین نشده است ست و تولیدکنندگان انواع تیغه ملزم نیستند که قواعد و قوانین خاصی را رعایت کنند.

پس توصیه می شود خودتان به فکر حفظ امنیت محل زندگی محل کسب و یا ویلای خود باشید و از خرید تیغه های سبک و خودداری کنید تا جایی که می‌توانید و شرایط اقتصادی شما جوابگو است از تیره های ضخیم‌تر آلومینیوم فولادی و یا پلی کربنات استفاده نمایید. بر اساس قوانین شهرداری، ساختمان ها وظیفه که دارند برای درب پارکینگ خود، از کرکره برقی استفاده کنند؛ اما پایین بودن میزان امنیت در کرکره های آلومینیومی، مسئله ای است که موجب به وجود آمدن تردید در استفاده از آن شده. کرکره برقی پارکینگ جدای از بحث امنیت، باید دارای استاندادهای خاصی هم باشد. به همین خاطر، میزان استفاده از این نوع کرکره‌ها، نسبت به کرکره های مغازه ای بسیار بیشتر است. موتور کرکره های برقی پارکینگ می بایست توانایی تحمل کردن این میزان کارکرد را دارا باشد.


نمایندگی کرکره برقی

سفارش خرید کرکره برقی

کرکره برقی ارزان قیمت لزوماً به معنی خرید کرکره بی کیفیت آهنی نمیباشد. قیمت تیغه های کرکره رنگی ، طرح چوب و یا شفاف ... به مراتب بالاتر از کرکره برقی سفید است. با یک کرکره برقی سفید ولی با کیفیت و ارزان قیمت هم میتوان طراحی معماری مناسب و با سلیقه ای داشته باشیم . همینطور که میدانیم امروزه نمای رومی برای ساختمان خیلی مورد استفاده قرار می گیرد . کرکره های ساختمان های نما رومی ، می تواند کرکره برقی سفید باشد که هم قیمت مناسبی دارد و هم هارمونی بسیار خوبی با سایز اجزا ساختمان دارد.

همیشه نیاز نیست که کرکره برقی همرنگ نمای ساختمان باشد. در بسیاری از موارد اختلاف رنگ ، نیز تضاد و زیبایی خاصی به کل کار می دهد. مثلاً نصب کرکره برقی سفید برای مغازه هایی با تابلوهای ترمود و کامپوزیت های مختلف بسیار زیبا است. اگرچه با استفاده از این تیغه ، قیمت کرکره برقی ارزان تمام می شود، ولی کیفیت کار را نیز حفظ نموده و روی به استفاده از تیغه های ارزان قیمت و نامرغوب نیاورده ایم.


محاسبه قیمت کرکره برقی

کرکره برقی در برابر باد و باران به راحتی عمل می کند. از فایده های دیگر استفاده کردن از کرکره، می توانیم به سازگار بودن آن با هر شرایط جوی، عمر و البته امنیت بالاتر آن‌ها در مقایسه با درب های سنتی و قدیمی اشاره کنیم. قابل ذکر است که قطع شدن برق هم در کارکرد کلی کرکره اختلالی ایجاد نخواهد کرد؛ به این دلیل که کرکره برقی، به وسیله دست هم قابل حرکت است.

کرکره برقی پلی کربنات شفاف یا کرکره شیشه ای دارای مقاومت بسیار بالا و زیبایی خاصی می باشد که از آن میتوان به عنوان پوشش و جلوگیری از سرقت استفاده کرد و در ایجاد جذابیت فروشگاه بسیار تاثیر گذار است. کرکره پلی کربنات شفاف به صورت یک تکه نیست این نوع کرکره به صورت تکه های پانل کربنات به ابعاد و ضخامت خاص به صورت اجری کنار یکدیگر قرار میگیرند که برای استحکام بیشتر بین پانل تیغه ها، لوله یا زواری قرار میگیرد.


قیمت کرکره برقی در کرج

در گذشته از کرکره برقی به صورت دستی استفاده میشد . امروزه از شکل مدرن کرکره برقی استفاده می شود و بدین منظور ابتدا به اجزای سازنده آن می پردازیم تا با ساختار کرکره آشنا شوید. کرکره برقی به وسیله موتور به صورت عمودی بالا و پایین می رود.این موتور به منبع برق به صورت سیمی متصل می شود. در برخی موارد برای صرفه جویی در مصرف برق، از انرژی خورشیدی استفاده می شود.

یکی از مهم ترین کاربردهای این وسیله مدرن ایجاد امنیت فضا در برابر سرقت می باشد. زیرا زمان زیادی برای باز و بسته شدن آن باید صرف کرد به همین دلیل نسبت به سایر لوازم امنیتی ایمن تر می باشد.در این وسیله اهرم و لوازم الکترونیکی به کار رفته است که قابلیت تنظیم و برنامه نویسی را دارد . این قابلیت باعث می شود در زمان مشخص با کنترل از راه دور کرکره برقی را باز یا بسته کنید.

جنس کرکره برقی از چیست؟ کرکره برقی با توجه به مصارف مصرفی از جمله مسکونی، صنعتی و تجاری از موادی از جمله آلومینیوم، فولاد، پلی کربنات ساخته می شود. امروزه به دلیل کاربرد فراوان بخصوص در منازل و فضاهای داخلی در رنگ آمیزی و طرح های متنوع ساخته شده است.


کرکره برقی سازی

کرکره برقی با توجه به مصارف مصرفی از جمله مسکونی، صنعتی و تجاری از موادی از جمله آلومینیوم، فولاد، پلی کربنات ساخته می شود. امروزه به دلیل کاربرد فراوان بخصوص در منازل و فضاهای داخلی در رنگ آمیزی و طرح های متنوع ساخته شده است. اگر آهن کشی و پروفیل کنار کار انجام شده است از داخل پروفیل کرکره و اگر انجام نشده از ابتدای قسمتی که می خواهید کرکره نصب شود باید اندازه گیری نمایید . لازم به ذکر است از آنجا که این کار تخصصی بوده و بی دقتی در آن ممکن است باعث کاهش راندمان کار و نارضایتی مشتری می شود ، در صورت درخواست مشتری تیم نصاب و متخصص را به محل اعزام می کنند تا به صورت تخصصی اندازه گیری انجام شود .مزیت وجود درب کرکره ای برقی

مزیت وجود درب کرکره ای برقی

*امنیت بالای درب برقی نسبت به درب های قدیمی و اینکه از مقاومت بالایی برخوردارند.


*تنوع بالای رنگ ها و طرح ها که شما میتوانید با استفاده از آنها ساختمانتان را خاص کنید.


*قابلیت شستشو با هر مواد شوینده ای را دارد و هیچ آسیبی نمیبیند.


*بدون نیاز به دست می توان با یک ریموت درب را باز و بسته کرد.


*در زمانی که برق ها قطع می شود شما به راحتی میتوانید به صورت دستی درب را باز و بسته کنید.


*در تمام شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت بالایی دارد و هیچ صدمه ای به درب کرکره ای وارد نمی شود.


*به راحتی میتوانید از درب کرکره ای استفاده کنید و هیچ نیازی به قفل کردن ندارد.کرکره برقی پارکینگ

نحوه باز و بسته شدن کرکره پارکینگ

باز و بسته شدن کرکره پارکینگ به این صورت است که وقتی روی کلید باز یا بسته شدن روی ریموت را میفشارید کرکره به سمت بالا رول می شود و شما می توانید وسیله ی نقلیه تان را بیرون یا داخل ببرید و تا زمانی که ماشین عبور نکند کرکره بسته نخواهد شد.

کرکره برقی به راحتی با فشردن یک کلید به راحتی باز و بسته می شود و لازم نیست دیگر برای باز کردن درب پارکینگ از خودروی خود پیاده شوید و برای باز کردن درب اقدام کنید همین امر باعث می شود خطر سرقت خودرویتان به شدت کاهش یابد. کرکره برقی امروزه جهت تردد در مکانهایی مانند ورودی منازل، ویلاها، سوله و سازه های صنعتی و اداریی، مراکز فروش و مغازه ها نصب میشود.

کرکره های برقی عموما از جنس بیلت فابریک یا همان شمش آلومینیوم 6063 بوسیله دستگاه های اکسترود تولید و به مرحله ای که درجه سختی هم گفته میشود میرسد در آخر با رنگ اکترواستاتیک مرحله تولید خاتمه می یابد . رنگ الکترو استاتیک بدین معناست که یون رنگ با یون های تیغه کرکره های برقی آلومینیوم هم سو و به خورد آن میرود که این نوع رنگ شدن تیغه باعث بوجود آمدن یک لایه عایق روی رنگ و جلوگیری از خط و خش برداشتن تیغه تا سالهای زیادی میشود. مجموعه السا با دارا بودن دستگاه های پیشرفته و روز اروپا (ایتالیا) اقدام به تولید و توزیع تیغه کرکره برقی با کیفیت مثال زدنی و قیمت رقابتی در سراسر کشور نموده است .

کرکره برقی درب پارکینگی

کرکره پنجره گزینه ای مناسب برای خانه های ویلایی

کرکره پنجره برای محافظت و امنیت ساختمان یا ویلا بسیار مناسب است و کاربرد بسیار زیادی دارد و با کمترین هزینه میتوانید امنیت ساختمان یا ویلایتان را بالا ببرید و آسوده خاطر باشید. استفاده از کرکره برقی در حال افزایش است در گذشته کمتر مغازه ای از کرکره برقی استفاده می کرد اما امروزه جهت سهولت کار، اکثر مغازه ها و فروشگاه ها از کرکره برقی استفاده میکنند.

همچنین امروزه برای درب پارکینگ هم از کرکره برقی استفاده میشود . ساخت کرکره برقی نیازمند رعایت یک سری اصول ایمنی و بهره بردن از قطعات خاصی میباشد . کشور آلمان و ترکیه معمولا بهترین کشورهایی هستند که ماشین الات کرکره برقی از این کشور ها وارد میشود . ساخت کرکره برقی خود را همیشه به

افراد متخصص واگذار نمایید زیرا بعد از مرحله ساخت کرکره برقی نوبت به نصب کرکره هوشمند می رسد که آن هم از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد . همیشه توجه داشته باشید که کرکره برقی هوشمند خود توسط کارشناسان فنی کاردرست انجام گیرد زیرا بارها اتفاق افتاده است که کرکره برقی به خوبی ساخته شده است اما اشتباه در نصب آن مشکلاتی را بوجود آورده است. شرکت دلتا با داشتن سال ها تجربه در زمینه ساخت کرکره برقی و نصب کرکره هوشمند آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی میباشد.


کرکره برقی پنجره

موتور مناسب برای کرکره برقی

حال به بحث موتور مناسب برای کرکره برقی می رسیم. موتور کرکره برقی از از دو جنبه مورد بررسی قرار می گیرد


  1. میزان تردد موتور کرکره برقی
  2. حداکثر سایز دهنه و وزن تیغه ها

به صورت کلی برای تردد های کم حداکثر تا ۱۰ مرتبه در روز موتور تیوبلار مورد استفاده قرار می گیرد و در صورتیکه تردد بیش از آن باشد از انواع موتور ساید برای کرکره برقی استفاده می شود. معمولاً انواع حفاظ کرکره برقی که برای درب ورودی مغازه، پنجره، بالکن، ویلا و مانند آن نصب می شود حداکثر دو مرتبه در روز تردد دارند و اگر وزن تیغه و ابعاد جوابگو باشد از موتور توبلار استفاده می شود. ولی کرکره برقی پارکینگ بسیار متفاوت است ست و باید در نظر بگیریم که چند عدد خودرو پشت آن درب در تردد هستند. برای ساختمان هایی که حداکثر تا ۵ و یا ۶ جای پارک دارند موتور توبلار مناسب است ولی برای ساختمان ها و آپارتمان ها و برج هایی با بیش از ۵ عدد جای پارک از موتور ساید بر روی درب کرکره ای پارکینگ استفاده می‌شود.کرکره ریموت دار

کرکره‌های برقی درب ماشین رو

این نوع از کرکره‌های برقی باعث بالا رفتن امنیت و ایمنی در پارکینگ‌ها می‌شوند. درب‌های پارکینگ کرکره ای نیاز به فضای زیادی ندارند و هنگام باز شدن زیر سقف جمع می‌شوند که این موضوع باعث افزایش فضای تردد برای ساکنین می‌شود.

باز و بسته شدن این کرکره‌ها به وسیله‌ی ریموت صورت می‌گیرد و اتوماتیک هستند. از آنجایی که این توع از کرکره‌ها در طرح‌ها و شکل‌های گوناگونی موجود هستند امکان هماهنگ کردن طرح و شکل آنها با نمای ساختمان وجود دارد. تیغه‌های کرکره‌ برقی پارکینگ انواع مختلفی دارند که آنها را به ترتیب از بی‌صدا ترین تا کم‌صدا‌ترین مرتب کرده‌ایم: کرکره‌های برقی غضروف‌دار، کرکره‌های برقی پلی‌کربن شفاف، کرکره‌های برقی آلومینیوم.

پیش از اینکه بخواهیم به معرفی انواع تیغه و موتور کرکره برقی بپردازیم لازم است بدانیم که نوع موتور و تیغه کرکره هیچگونه تاثیری بر چگونگی جمع شدن رول بالای کرکره به سمت داخل و یا بیرون فروشگاه ندارد و تنها با توجه به شرایط محل نصب کرکره و سلیقه کارفرما ، در مورد جهت رول شدن کرکره برقی تصمیم گیری می شود.

لازم به ذکر است پر کاربردترین تیغه کرکره جهت کرکره های کوچک و متوسط، تیغه کرکره آلومینیومی سایز 80 و برای کرکره برقی های بزرگ تیغه کرکره آلومینیومی سایز 100 می باشد.


کرکره برقی ماشین رو

کرکره‌های برقی مغازه و فروشگاه

برای درب مغازه‌ها و فروشگاه‌ها می‌توان از انواع کرکره‌های برقی استفاده کرد. تیغه‌‌ای که در کرکره‌های برقی مغازه‌ها استفاده می‌شود عمدتا تیغه‌ی آلومینیوم است. برای دوام بالاتر و صدای کمتر بهتر است که در این تیغه از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم استفاده شود.

برای افزایش امنیت کرکره برقی مغازه توصیه می شود که حتماً برای آن جاقفلی نصب شود و زمانیکه کرکره پایین آورده می شود قفل گردد. برای ساختمان های در حال ساخت بهتر است ابتدا کرکره برقی نصب شود و سپس ریل آن داخل نما کار شود تا اینکه امکان دستکاری ریل نباشد. همچنین جهت ضد سرقت نمودن کرکره برقی مغازه توصیه می شود بجای ریل آلومینیومی از ریل آهنی ضخیم استفاده شود.


کرکره برقی مغازه

کرکره‌ برقی بالکن و پنجره

مهم‌ترین قسمت کرکره‌های برقی پنجره تیغه‌ی آن است که در اغلب اوقات به رنگ سفید می‌باشد و در واقع قیمت کرکره‌ برقی پنجره نیز به تیغه‌ی آن بستگی دارد. این تیغه دو نوع مختلف دارد که شامل تیغه‌ی کرکره‌ی برقی فوم‌دار و تیغه‌ی کرکره‌ی برقی شفاف می‌باشد. موتوری که در این کرکره‌ها استفاده می‌شود نیز انواع مختلفی دارد که هرکدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارند.

به طور مثال از موتور توبولار می‌توان در پنجره‌های دوجداره استفاده کرد. کرکره ی پنجره (Window Shutters) برای محافظت بیشتر از پنجره ها و جلوی درب های نفر روی منازل مسکونی یا ویلایی و یا هر مکانی که امنیت آن دارای اهمیت می باشد استفاده می شود. می توانید با تماس با شرکت رعدجوش 09126788378 از مشاوره رایگان کرکره پنجره استفاده کنید و بهترین راه حل برای اتوماتیک کردن پنجره منزل یا ویلای خود اقدام نمایید و با خیالی آسوده از ایمنی منزل یا ویلای خود اطمینان کنید.


کرکره برقی بالکن

کرکره برقی درب خانه

امروزه برای بالا بردن امنیت از کرکره‌های برقی برای پشت در آپارتمان‌ها استفاده می‌شود از این کرکره‌ها می‌توان بدون قدرت بدنی خاصی و تنها با فشردن یک دکمه بر روی ریموت استفاده کرد. این کرکره‌ها را می‌توان در رنگ‌های دلخواه و هماهنگ با در آپارتمان سفارش داد. استفاده از این کرکره‌ها به عنوان پوششی ضد سرقت بسیار کارآمد است و باعث امنیت محل سکونت شما می‌شود..کرکره برقی درب خانه

عوامل زیادی هستند که در قیمت کرکره برقی تاثیر دارند که میشود به نوع تیغه، اندازه کرکره، ابعاد کرکره، جنس تیغه و هزینه نصب کرکره برقی و ... اشاره کرد. همه این موارد باید توسط شرکت ارائه دهنده خدمات کرکره برقی بررسی شود و بعد قیمت گذاری انجام شود. وقتی اندازه دو کرکره باهم برابر باشد فاکتوری که قیمت آنها را از یکدیگر جدا میکند موتور آن است و اگر اندازه یکسان نباشد علاوه بر موتور، اندازه تیغه کرکره برقی هم در قیمت گذاری دخیل است.تولید کرکره برقی

حداکثر ابعاد و وزن قابل تحمل انواع موتور کرکره

برای اینکه بتوانیم بگوییم که حداکثر ابعاد کرکره برقی قابل تحمل توسط هر موتور چقدر است ما وزن تیغه کرکره را به شما می دهیم شما در مساحت مترمربع خود ضرب نمایید وزن کل دهنه را به دست آورید.


قبل از آن بگوییم موتور توبلار ۱۴۰ نیوتن معمولاً یک دهنه ۱۰۰ کیلویی را لیفت می کند.


موتور ساید ۳۰۰ کیلو معمولاً برای باز و بسته کردن یک دهن حداکثر تا ۲۰۰ کیلوگرم مناسب است


موتور ساید ۵۰۰ کیلو نامی برای نصب در یک کرکره برقی تا حداکثر ۳۵۰ کیلوگرم مناسب است


معمولاً برای این که موتور شما کمتر خراب شود بهتر است هیچ گاه به اندازه وزن نامی که بر روی آن درج شده است بار بر روی آن نیاندازید و حداکثر ۶۰ تا ۷۰ درصد وزن نامی موتور زیر بار رود.


وزن هر یک متر مربع تیغه آلومینیوم ۸۰ حداکثر شش و نیم کیلو می باشد


وزن هر یک متر مربع تیره آلومینیوم ۱۰۰ حداکثر ۹ کیلوگرم می باشد


وزن هر یک متر مربع تیغه فولادی حداکثر ۱۵ کیلوگرم می باشد


وزن هر یک متر مربع تیغه پلی کربنات حداکثر ۱۰ کیلوگرم می باشد


وزن هر یک متر مربع تیغه رول گیتر حداکثر ۲۰ کیلوگرم می باشد.قیمت کرکره برقی المینیومی

محاسبه ی قیمت کرکره برقی

1- برای محاسبه ی قیمت کرکره برقی اول باید نوع تیغه را مشخص کنید. شما برای درب اتوماتیک کرکره ای خود بنابر مکانی که مورد استفاده است و کاربرد آن چه نوع تیغه ای انتخاب میکنید؟ مشخصات انواع تیغه های کرکره برقی را میتوانید در مقالات قبل مطالعه بفرمایید.
2- عرض درب کرکره ای برقی شما چقدر است؟ برای محاسبه ی عرض کار خود بهتر است از متخصصین این کار کمک بگیرید.
3- ارتفاع درب باید چه اندازه ای باشد؟ برای محاسبه ی این فاکتور هم توصیه میشود از متخصصین این کار کمک بگیرید.
4- یکی از مهمترین و تاثیرگذار ترین موارد برای محاسبه ی قیمت کرکره برقی، نوع و مارک موتور مورد استفاده ی شماست. شما میتوانید از موتور ساید و یا موتور توبلار برای درب اتوماتیک کرکره ای محل خود استفاده کنید. در حال حاضر موتور های ساید با قیمت بالاتر از موتور توبلار و البته کارایی بیشتر برای مصارف خانه یا فروشگاه، در بازار موجود میباشد.
5- هزینه ی نصب درب اتوماتیک که معمولا هزینه ی بالایی نیست اما بسیار مهم است که درب اتوماتیک کرکره ای شما توسط مجرب ترین نصاب با سابقه انجام شود.کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی نوعی کرکره پیشرفته و مدرن بحساب می آید که منبع تغذیه آن موتور است و با کمک قدرت برق کار می کند که در محور عمودی بالا و پایین حرکت میکند . کنترل تمام کرکره های برقی بوسیله یک سوئیچ که روی دیوار نصب می شود و یا توسط یه کنترل از راه دور صورت می گیرد. .به طور کلی انواع کرکره برقی های موجود در بازار به قرار زیر می باشند :


انواع بهترین نوع کرکره برقی

کرکره برقی آلومینیومی

نوعی از کرکره های برقی می باشد که تیغه های آن از بیلت استاندارد آلومینیوم با تکنیک تولید اکستروژه تولید و ساخته می شود . از خصوصیات کرکره برقی آلومینیومی مقاومت بسیار بالای آنها در برابر ضربات و قدرت تحمل حرارت بالا می باشد نمای زیبای کرکره برقی آلومینیومی باعث استفاده از این کرکره ها در فضای درب پارکینگ منازل و یا گاراژها و نیز برخی از فروشگا ه ها می شود .کرکره برقی فروشگاه

کرکره برقی پلی کربنات شفاف یا شیشه ای

کرکره پلی کربنات شفاف یا کرکره شیشه ای شفاف با نوعی پلمیر بسیار مقاوم ساخته می شود و در انواع و رنگ های مختلف مانند آبی ، دودی ، مسی و… عرضه می شوند که نمایی بسیار زیبا و به روز خلق می کنند . بدلیل قیمت بالای تیغه شفاف پلی کربنات مصرف این نوع تیغه مقرون به صرفه نبوده و همگانی نمی باشد و بیشتر در اماکن خاص استفاده می شود اما بدلیل زیبایی و امنیت بالا ( امکان رویت داخل محیط ) در بسیاری از فروشگاهها و مراکز تجاری ، پاساژها ، بانک ها ، صرافی ها و موسسات و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از کرکره‌ برقی شفاف شیشه‌ای امروزه بسیار رواج پیدا کرده است از مزایای کرکره‌های برقی شفاف شیشه‌ای می‌توان به ضدضربه بودن، ضدخش بودن، اکسید نشدن، زیبایی و قابلیت همانگ شدن با نمای فروشگاه و ساختمان در این نوع از کرکره‌ها اشاره کرد.کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی رول گیتر

کرکره ضدسرقت رول گیتر که به آن کرکره امنیتی نیز گفته می شود یک سیستم امنیتی قدرتمند به حساب می آید که علاوه بر زیبایی در ورودی مراکز تجاری و اداری ، بانکها ، موسسات مالی و اعتباری ، طلافروشی ها و صرافی ها و کلیه اماکن مهم و حساس جهت حفظ امنیت ورودی و خروجی محل و جلوگیری از سرقت مورد استفاده قرار گرفته و یکی از پرکاربرد ترین درب های اتوماتیک می باشد . کرکره ضدسرقت رول گیتر نسبت به کرکره برقی های دیگر از امنیت بسیاری برخوردار بوده و برای کسانی که نمی خواهند کرکره های قدیمی خود را تعویض کنند گزینه بسیار مناسبی می باشد .کرکره برقی رول گیتر

کرکره برقی گالوانیزه :

از خم کردن ورق گالوانیزه توسط دستگاه نورد ، کرکره گالوانیزه تولید می شود که در دو نوع تیغه های کرکره برقی گالوانیزه تک جداره و دوجداره وجود دارند و با استفاده از آهنربا میتوان به گالوانیزه بودن کرکره پی برد . مقاومت آن در برابر ضربه و وزش باد و نور خورشید و گرمایش و سرمایش نسبت به تیغه کرکره های آلومینیومی بیشتر می باشد .


کرکره برقی طرح چوب :

عموما این نوع از کرکره ها به خاطر ظاهر زیبا و شکیلی که دارند برای کسانی که زیبایی نمای ساختمان مسکونی یا تجاری شان از اهمیت بالایی برایشان برخوردار است ، طالب نصب کرکره های طرح چوب می باشند و عموما برای درب ورودی پارکینگ منازل مسکونی و ساختمان ها ، مغازه ها و فروشگاه ها و حتی به عنوان کرکره پنجره در پنجره ی ویلاها استفاده می شود .کرکره برقی ضد سرقت

کرکره برقی ضد سرقت :

اگر به دنبال امنیت ساختمان یا محل کار خود هستید کرکره برقی ضد سرقت گزینه مناسبی برای شما می تواند باشد . درست است که تمامی کرکره برقی ها از یک حفاظت و امنیت خوبی برخوردار هستند اما برخلاف تصور عوام که نصب کرکره برقی معمولی می تواند علاوه بر زیبایی ، امنیت محل زندگی و کار شما را به طور کامل تضمین نماید ، تصوری اشتباه می باشد .نصاب کرکره برقی

کرکره برقی فولادی :

کرکره برقی فولادی جزء کرکره ای غلتکی صنعتی بوده که از فولاد گالوانیزه ساخته شده اند. به دلیل داشتن یک تخته فولادی گالوانیزه با پوست دوتایی با تزریق عایق دارای مقاومت ، استحکام و امنیت بالایی هستند .کرکره برقی فولادی از تیغه و ریل های فولادی درست شده اند . در نتیجه مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند .کرکره های معمولی به مرور زمان دچار فرسایش می شوند اما کرکره های فولادی در برابر تابش نور خورشید و سایر عوامل جوی به دلیل اینکه دارای روکش گالوانیزه هستند مقاوم بوده و از خاصیت ضدفرسایشی برخوردارند.کرکره برقی فولادی

بهترین تیغه های کرکره برقی از لحاظ جنس عبارتند از

تیغه آلومینیومی

تیغه آلومینیومی یا اکسترود همانطور که از اسمش معلوم است با استفاده از بیلت آلومینیوم ساخته می شود. رنگ تیغه آلومینیومی دارای خاصیت الکتروستایکی است یعنی ضد خش است. متاسفانه فضای داخلی این نوع تیغه ها خالی هست و در نتیجه مانع عبور صدا نمی شوند؛ به همین دلیل بهتر است که از اکسترود به عنوان درب سوله و ساختمان های صنعتی استفاده شود و از کاربرد این نوع تیغه برای خانه خودداری کرد. هر مترمربع از تیغه آکسترود وزنی برابر با ۶ تا ۸ کیلوگرم دارد.


تیغه آلومینیومی فوم دار

تیغه آلومینیومی فوم دار ترکیبی از ورق آلومینیوم و خمیر پلی اورتان است که در کوره پخته می شود و شکلی فومی به خود می گیرد. خمیر پلی اورتان ضد حریق و عایق صوت است؛ ضمناً تیغه فوم دار وزن نسبتاً کمی دارد؛ در نتیجه گزینه مناسبی برای ساختمان های مسکونی یا فضاهایی است که استفاده از مواد ضدحریق در آنها اهمیت دارد. تنوع ظاهری تیغه آلومینیومی فوم دار باعث شده است که با هر نمایی وفق پیدا کند.


تیغه آلومینیومی پانچ دار

اگر اکسترودها را پانچ کنند؛ تیغه آلومینیومی پانچ دار حاصل می شود. در واقع تیغه آلومینیومی پانچ دار همان اکسترود پانچ شده است. سوراخ های روی تیغه باعث می شود نور وارد محیط شود بنابراین این نوع تیغه برای استفاده در پارکینگ های جنوبی مناسب هستند اما چون تیغه پانچ شده مقاومت کمی دارد؛ توصیه می شود که از این نوع تیغه ها به صورت ترکیبی با آکسترود استفاده شود (حداکثر پنج تیغه پانچ دار و مابقی آکسترود) تا هم محیط روشن شود؛ هم نمایی زیبا خلق گردد و هم کرکره از مقاومت کافی برخوردار باشد.


تیغه رول گیتر

تیغه رول گیتر از مفتول های فولادی با روکش آلومینیوم ساخته می شود. تیغه رول گیتر ضد برش است و تحت ضربات شدید نیز از هم گسسته نمی شود؛ به همین دلیل به تیغه رول گیتر، تیغه امنیتی هم گفته می شود. از این نوع تیغه به عنوان درب طلا فروشی و ساختمان های تجاری در درب های کرکره برقی رول گیتر استفاده می شود.


تیغه گالوانیزه ای فوم دار

تیغه گالوانیزه ای فوم دار، ترکیبی از آلیاژ فولاد منیزیوم و خمیر پلی اورتان است که در کوره پخته می شود و شکل فومی به خود می گیرد. تیغه گالوانیزه ای فوم دار نیز مانند تیغه آلومینیومی فوم دار ضدخش و عایق صوت و حرارت است اما نسبت به تیغه آلومینیومی فوم دار سنگینتر است و مرغوبیت کمتری دارد.


تیغه شفاف پلی کربناتی کرکره برقی

تیغه شفاف پلی کربنات با نوعی پلمیر بسیار مقاوم ساخته می شود. این تیغه ها در رنگ های متفاوتی مانند آبی، دودی، مسی و… عرضه می شوند که نمایی بسیار زیبا و مدرن خلق می کنند. تیغه های شفاف پلی کربناتی بسته به وزن هر مترمربع آنها می توانند جنبه امنیتی یا صرفاً جنبه زیبایی داشته باشند. تیغه های شفاف پلی کربناتی که وزن هر مترمربع آنها بیش از ده کیلوگرم است؛ بسیار ایمن هستند اما تیغه های پلی کربنات سبک فقط جنبه زیبایی دارند. ضمناً تیغه های پلی کربناتی ضد حریق، ضد ضربه و ضدگلوله هستند.کرکره برقی خوب
کرکره برقی ضد ضربه
تولیدکننده کرکره برقی
سازنده کرکره برقی
فروشنده کرکره برقی

بعد از پر کردن فیلد های خواسته شده حتما دکمه محاسبه قیمت را بزنید در غیر اینصورت محاسبه بطور دقیق انجام نمیگیرد.


محاسبه قیمت آنلاین کرکره برقی

برای محاسبه دقیق قیمت کرکره برقی باید موارد زیر را به ترتیب انتخاب نمایید :


ابعاد را حتما انگلیسی و به سانتی متر وارد کنید به عنوان مثال : عرض ٣/۵٢ بایستی 352 وارد شود.
ابعاد را حتما انگلیسی و به سانتی متر وارد کنید به عنوان مثال : ارتفاع ٣/۵٢ بایستی 352 وارد شود.
* هزینه حمل کرکره برقی و متعلقات با توجه مسافت در فاکتور اصلی محاسبه می گردد و به عهده خریدار می باشد.0

تومان


سرویس ها


چه چیزی نیاز دارید ؟


Call Now Buttonسفارش محصولات : 09126788378