درب نفر رو یا آدم رو

ساخت و نصب انواع درب پیاده رو برای ساختمان

بررسی درب آکاردئونی عابر نفر رو پیاده

درب ورودی منزل یا محل کار و ویلای شما یکی از اولین و چشم گیر ترین مواردی هست که هر شخص یا مهمانی که به محل کار یا شرکت و ویلا و خانه شما می آید در اولین برخورد با آن مواجه می شود. در خرید درب آکاردئونی عابر نفر رو موارد متعددی باید رعایت شود که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

درب عابر نفر رو پیاده متن 1

از آن جا که همیشه در دید و ذهنیت کلی افراد نسبت به محل کار شما و یا خانه و ویلای شما اولین تصویر به شدت تاثیر گذار است بنابراین باید همیشه در انتخاب مدل و طرح شیک درب عابر نفر رو پیاده خود دقت کرده و تحقیق کنید تا انتخاب لوکس و زیبایی را در نظر بگیرید.

اکثر افراد با انتخاب طرح ها و مدل های زیبا و خلاقانه همیشه تصویر و ذهنیت فوق العاده ای از خانه خود در ذهن و یاد دیگران می گذارند. همچنین “رعد جوش” علاوه بر زیبایی به امنیت نیز توجه ویژه ای دارد و درب ورودی را به شکل یک درب ضد سرقت می سازد تا در کنار درب ضد سرقت آکاردئونی امنیت را به صورت ۱۰۰ درصدی تضمین کند.

به طور معمول باید به همه نکات مختلف در هنگام خرید هر محصول توجه کرد تا بتوان محصول مفید و کاربردی را برای خود تهیه نمود. درب عابر نفر رو پیاده هم از این قاعده مستثنی نمی باشد و برای اینکه بهترین انتخاب را بتوانیم انجام داده باشیم باید نکات خیلی مهمی را هنگام خرید مورد توجه قرار دهیم. چون هر چقدر جنس انتخاب شده مرغوب تر باشد از طول عمر بالا و کارایی بیشتری برخوردار می شود.

درب عابر نفررو پیاده  به عنوان یک عامل مهم در زیبایی و بهره برداری بهتر از انرژی خانه و امنیت آن به عنوان یک درب ضد سرقت می باشد. به همین دلیل انتخاب درب عابر نفر رو پیاده یک روش عالی برای سرمایه گذاری عالی و به روز رسانی ظاهر ساختمان و موجب افزایش ارزش خانه می باشد.

مهمترین نکات جهت خرید درب عابر نفر رو پیاده چیست؟

از مهمترین نکات به هنگام خرید درب آکاردئونی عابر نفر رو پیاده عبارت است از :

  • انواع مدل های زیبا و متنوع درب عابر نفررو پیاده
  • جنس درب عابر نفررو پیاده
  • رنگ درب عابر نفررو پیاده
  • وزن و ابعاد درب عابر نفررو پیاده

که به صورت مفصل به بررسی تک تک نکات جهت خرید درب عابر نفر رو پیاده می پردازیم,

انواع مدل های متنوع و زیبای درب عابر نفررو پیاده:

تصور اینکه درب ورودی فقط یک قسمت کوچکی از ویو و نمای بیرونی منزل را شامل می شود و زیاد در ظاهر بیرونی آن تاثیر گذار نمی باشد کاملا یک باور غلط و اشتباه می باشد. و تمامی طراحان و کارشناسان در زمینه دکوراسیون یکی از مهمترین آیتم ها در طراحی منزل را درب ورودی  تعیین می کنند و مدل ها و انواع گوناگونی را طراحی و اجرا کرده اند که مشتری بسته به سلیقه و با مطابقت دادن آن طراحی ساختمان خود یک انتخاب خلاق و زیبایی را می توانند بکنند.

ولی اگر چه هم زیبا ترین مدل درب را برای خود انتخاب کرده باشند ولی با طراحی ساختمان آن ها همخوانی لازم را نداشته باشد ممکن است به ظاهر خانه شما علاوه بر این که هیچ جذابیتی ندهد بلکه به ویو و نمای بیرونی آن لطمه وارد کند. بنابراین باید در انتخاب مدل درب عابر نفر رو پیاده با مشورت از کارشناسان و طراحان ساختمان حساسیت لازم را داشت تا یک انتخاب معقول و هوشمندی را داشته باشید.

جنس درب آکاردئونی عابر نفر رو پیاده:

در ساخت درب های فلزی و ورودی معمولا از آهن استفاده می شود و مرغوبیت و قیمت مناسب در عوض امنیت دلیل استفاده از آهن برای ساخت درب ورودی می باشد که نحوه ی قیمت گذاری آن به صورت کیلویی می باشد.

برای مثال اگر درب عابر نفر رو پیاده شما ۸۰ کیلو گرم باشد قیمت روز آهن را با احتساب وزن درب شما برای شما تعیین می کنند و جنس درب ورودی باید بسیار مرغوب باشد تا تحمل شرایط آب و هوایی را در مقابل بارش باران و برف و وزش باد داشته باشد و دارای مقاومت بالایی جهت تامین امنیت لازم بوده باشد.

رنگ درب عابر نفر رو پیاده:

رنگ درب های فلزی ضد سرقت به دو صورت رنگ آمیزی می شود اولی به شکل رنگ کوره ای و دومی به صورت رنگ روغن می باشد.

رنگ کوره ای دارای کیفیت بالایی نسبت به رنگ روغن می باشد و از مقاومت بالاتری در مقابل شرایط آب و هوایی برخوردار می باشد و خوب از قیمت بالاتری هم نسبت به رنگ روغن می باشد ولی خوب در برابر نور و آب دچار پوسیدگی نمی شود و دارای طول عمر بالاتری نسبت به رنگ روغن می باشد. ولی رنگ روغن دارای مقاومت کمتری در مقابل شرایط آب و هوایی می باشد.

وزن و ابعاد درب عابر نفر رو پیاده:

برای منازل مسکونی معمولا دو راه ورودی در نظر گرفته شده است یکی برای عبور ماشین و دیگری برای عبور و مرور افراد که اصطلاحا به آن هم درب عابر نفر رو پیاده گفته می شود.

هر کدام از این درب ها ی ضد سرقت آکاردئونی دارای اندازه و ابعاد و وزن های متفاوتی می باشد.که بسته به سلیقه و مدل طرح انتخابی مشتری متغیر می شود.

درب عابر نفر رو پیاده متن 2

بررسی راه های خرید مطمئن درب عابر نفر رو پیاده 

گروه صنعتی “رعد جوش آهن سازه” به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع صنایع فلزی با هدف ایجاد آرامش خاطر و امنیت برای مشتریان خود اقدام به تولید نسل های جدید درب نفر رو ورودی کرده که بر خلاف مدل های قدیمی دارای ایمنی بسیار بیشتری می باشند.

در مدل های قدیمی، سارقان با جای پا قرار دادن دستگیره درب و ایستادن روی دیوار که طراحی درب امکان آن را فراهم می کرد، موجب سلب آرامش افراد می شدند. امروزه شرکت “رعد جوش آهن سازه” دارای ایمنی منحصر به فرد بوده و مورد تایید پلیس پیشگیری ناجا نیز قرار گرفته است و با تولید درب ضد سرقت، ایمنی را به مشتریان خود عرضه می کند.

برای خرید درب عابر نفر رو پیاده می توانید با متخصصان “رعد جوش” که دارای بیست سال سابقه فعالیت حرفه ای در این زمینه بوده و بیش از هزار پروژه موفق به مشتریان خود تحویل داده اند تماس گرفته و از یک خرید مطمئن لذت ببرید.

 

با ما در ارتباط باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد خرید و ساخت درب فرفورژه با مشاورین آهن سازه در تماس باشید

سوالی دارید