رعدجوش


درب آکاردئونی

 درب های آکاردئونی دارای چهارچوبی از جنس آهن می باشند که به شکل پروفیل ساخته شده است، درون این چهارچوب، پروفیل ها به صورت افقی، عمودی و مورب هستند. قیمت درب اکاردئونی یا به عبارتی حفاظ آکاردئونی، حفاظ کرکره کشویی، حفاظ درب ضد سرقت و حفاظ درب آپارتمان بر اساس هر متر مربع یعنی عرض و ارتفاع چهارچوب درب محاسبه می گردد. در بالای درب آکاردئونی، یک ریل فلزی نصب شده است. درب آکاردئونی یک بخشی دارد که وزن درب را تحمل می کند. در بخش پایینی درب آکاردئونی نیز ریلی وجود دارد. ویژگی یکسان و خوب درب آکاردئونی در سبکی و جمع شدن در یک سمت به صورت کم جا بودن می باشد که امروزه به راحتی توجه همه را به خود جلب کرده و هر مالک یا مستاجری احساس نیاز به آن را در خود احساس می کند. از این نرده حفاظ ها آکاردئونی می توان به راحتی در ورودی ساختمان های مسکونی نیز استفاده کرد. ممکن است که ساختمان شما با توجه به شمالی یا جنوبی بودن موقعیت آن، دارای یک حیاط کوچک در جلو ساختمان، علاوه بر حیاط اصلی که در پشت ساختمان قرار گرفته است، باشد و شما می توانید برای ورود به حیاط جلویی خود از این نرده های حفاظ استفاده کنید. این درب ها همانطور که اشاره شد قابل استفاده بر ورودی پارکینگ نیز می باشد.


درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی از ورود سارقین به داخل ساختمان و حتی نزدیک شدن به درب اصلی جلوگیری می کند. درب آکاردئونی معمولا از جنس فلز و بسیار محکم می باشند و در بسیاری از ساختمان ها که به صورت خاصی طراحی شده اند این قابلیت در راهرو ساختمان وجود دارد که درب آکاردئونی با فاصله نیم متر و یا حتی یک متر در جلوی درب اصلی قرار بگیرد و این حفاظ می تواند یک حفاظ بسیار محکم در برابر سارقین باشد.  درب آکاردئونی چه کاربردهایی دارد؟ درب آکاردئون عمدتا به عنوان یک محافظ درب ضدسرقت استفاده می شود، همچنین برای جلوگیری ازهدررفت فضا و ایجاد مزاحمت درمکان هایی مانند درب ورودی پاساژها و .... استفاده می شود.


حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی شاید سوال شما باشد که چیست و در کجای ساختمان قابل استفاده است؟ درب(نرده) های آکاردئونی معمولا به عنوان درب های حفاظتی شناخته می شوند و در ورودی درب ساختمان خصوصا در آپارتمان ها و ساختمان های تجاری و دفاتر، در ورودی در کارگاه و ورودی گاراژ و پارکینگ، ورودی راهرو ها و پله های برقی و … قابل استفاده می باشد. دلیل نامگذاری این درب ها به درب های آکاردئونی به دلیل نحوه باز و بسته شدن آنها به صورت آکاردئون می باشد. این درب ها به صورت نرده ایی با طرح های لوزی و یا چند گل طراحی و تولید می شوند. موقع باز کردن در آکاردئونی، به حالت کشویی و آکاردئونی به یک سمت جمع می شود و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.


قیمت درب آکاردئونی

 درب آکاردئونی درب‌هایی هستند که در ورودی آپارتمان‌ها و خانه‌ها از آن استفاده می‌شود. نام دیگر درب آکاردئونی، درب کشویی می‌باشد. درب آکاردئونی به صورت حفاظ متحرک مانندی است که در پشت درهای آپارتمان ها و یا خانه ها نصب می‌شود و در واقع یک نوع ضد سرقت می باشد. از بهترین محصولات برای استفاده جنس درب آکاردئونی، حفاظ های گارد آهنی است. استفاده از درب آکاردئونی آهنی برای آپارتمان ها که ضد دیلم نیز هستند می تواند یک محافظ بسیار مناسب و ضد سرقت روی انواع در های ورودی آپارتمان ها باشد.


حفاظ درب آپارتمان

درب آکاردئونی یا حفاظ آکاردئونی نوعی محافظ است که برای جلوگیری از ورود سارقان در ورودی ﺁپارتمان ها برای حفاظت مورد استفاده قرار می گیرد. این درب علاوه بر ﺁپارتمان ها برای درب ورودی پارکینگ ها و مغازه ها و انباری ها و از این قبیل اماکن نیز استفاده می شود. این نوع درب با نامهای دیگری مثل: درب کشویی، درب شبکه ای، حفاظ شبکه ای، درب کرکره ای در بین مردم و سازندگان شناخته می شوند. درب آکاردئونی بسیار شبیه ساز آکاردئون است. به همین دلیل نام آن را حفاظ آکاردئون گذاشته اند که این حفاظ را میتوان مانند یک ساز در یک طرف جمع کرده و دوباره آنرا به شکل اولیه خود بازگرداند.


حفاظ ضد سرقت

انواع درب آکاردئونی

با توجه به تنوع زیاد حفاظ آکاردئونی و همچنین سلیقه ها و مکانهای مختلف، تولید کننده های درب آکاردئونی با همه توانایی خود سعی می کنند که دربهایی متناسب با مکانهای مختلف طراحی و تولیید نمایند. به همین منظور هر تولید کننده نامی را برای دربی که ساخته است، در نظر میگیرد. از جمله دربهای آکاردئونی معروف عبارتند از:


حفاظ کشویی

انواع درب آکاردئونی:

۱_ درب های آکاردئونی ساده: برای ساختن درب اکارئونی ساده، از تسمه هایی کمک گرفته می شود که با توجه به ضخامت درب ۵ سانتی متر و پهنای درب ۲۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود. سپس سوراخ های لازم را روی درب ایجاد کرده و با دستگاه مخصوص جوشکاری، جوشکاری درب صورت گرفته و درب آکاردئونی ساده آماده می شود.

۲_ درب های آکاردئونی دوبل : برای ساختن درب های آکاردئونی دوبل، سازنده درب آکاردئونی یک تسمه ی اضافی را بر روی پرچ درب آکاردئونی جهت محافظت میخ پرچ ها قرار می دهد. و با این عمل کسی نمی تواند جایی برای دیلم انداختن در روی درب پیدا کند بنابراین راه نفوذ سارقان بسته می شود.

۳_ درب های آکاردئونی ایتالیایی: در ساختن درب اکاردئونی ایتالیایی باید دقت بسیار زیادی شود زیرا تسمه های مورب در کلاف این درب ها تعدادشان بسیار زیاد است و به هنگام مونتاژ تسمه ها و همچنین قالب بندی آن ها باید به صورتی قرینه انجام شوند که بتوان درب اکاردئونی را به راحتی و روان باز و بسته  کرد.

۴_ درب های آکاردئونی دوجداره: برای ساختن درب آکاردئونی دوجداره باید توجه شود که در کلاف درب آکاردئونی باید تسمه به صورت کاملا ایستاده قرار گیرد و همچنین این تسمه ها بر روی درب آکاردئونی باید با تسمه های لایه ی دیگر به صورت موازی قرار بگیرد و سپس عمل جوشکاری جهت اتصال دو لایه درب آکاردئونی انجام شود.

۵_ درب های آکاردئونی سفارشی: برای ساختن درب آکاردئونی سفارشی نیز از یکی از روش های قبل کمک گرفته می شود و در اینجا مشتریان عزیز اگر سفارش هایی جهت رنگ، طرح و سایز درب ها داشته باشند، سفارش آن ها با رعایت اصول ساخت درب های آکاردئونی بر روی درب ها اعمال می شود.

۶_ درب های آکاردئونی ۳ ردیف لوزی ساده و ۲ خم: از معمول ترین مدل درب آکاردئونی، مدل ۳گل ساده است که یک مدل ساده اما مستحکم می باشد و امنیت منزل را بالا می برد.

۷_ درب های آکاردئونی ۳ ردیف لوزی و ۴ خم: این مدل  درب آکاردئونی، مدل پیشرفته ی مدل قبلی می باشد که قسمت های خم تسمه های عمودی در اینجا مضاعف شده و با این عمل زیبایی و استحکام این نوع درب ها را دو چندان می کند.

۸_ درب های اکاردئونی مدل پیچ: این مدل درب آکاردئونی در قسمت وسط آن استقامت آن ارتقا داده شده است. درب آکاردئونی مدل پیچ استحکام بالا و در عین حال دارای زیبایی و ظرافت می باشد. 


حفاظ آهنی

درب های حفاظ آکاردئونی به صورت نرده و در ابعاد درب اصلی طراحی و تولید می شوند که قیمتبسته به ابعاد و طرح آن می تواند متفاوت باشد. قیمت حفاظ آکاردئونی بسیار به صرفه تر از انواع درب های ضد سرقت موجود در بازار می باشد و می توان جایگزین بسیار مناسبی با درب های کرکره برقی باشد. این درب ها در محل ورودی درب گاراژ و پارکینگ و محل تردد وسایل نقلیه نیز می تواند به راحتی نصب گردد و با استفاده از کنترل ریموت و جک های مخصوص به صورت اتومات قابل باز و بسته شدن خواهند بود. نرده های آکاردئونی را بنا به سلیقه های متفاوت و کاربری های مختلف به صورت متنوع طراحی و تولید می کنند. به فرض مثال قطع نرده های حفاظ آکاردئونی قابل استفاده در یک آپارتمان مسکونی متفاوت از یک حفاظ نرده آکاردئونی در یک کارگاه می باشد. حفاظ آکاردئونی مورد استفاده در کارگاه ممکن است از یک سری نرده و میله های عمودی متصل به هم ساخته شده باشد که با وجود مقاومت بسیار از ظاهر زیبایی برخوردار نباشد. اما از نرده و گل های بسیار زیبا و متنوعی امروزه در حفاظ های آکاردئونی قابل استفاده در واحد های مسکونی یک آپارتمان استفاده می کنند. 


حفاظ درب

 قطعا قیمت نرده درب ورودی آکاردئونی یک کارگاه نیز با قیمت درب آکاردئونی یک واحد آپارتمانی لوکس می تواند کاملا متفاوت باشد اما ویژگی خاص این حفاظ ها وزن بسیار سبک و قابل حمل و نصب بسیار راحت آنها می باشد. این حفاظ های ضد سرقت با استحکام و مقاوت قابل قبولی که دارند با وزن سبک خود در یک چارچوب ریلی قرار می گیرند و به راحتی قابل باز و بسته شدن بر یک ریل به صورت آکاردئون می باشند که فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و به راحتی و کم جا در یک طرف در جمع می شوند. این نرده ها توسط پیچ و مهره به صورتی که به راحتی از سمت بیرون قابل باز کردن برای سارقین نباشد طراحی و استفاده شده است که در نوع خود بسیار مقاوم می باشند. حفاظ های آکاردئونی با توجه به نیاز و ابعاد مشتری طراحی و تولید می شوند. این حفاظ ها به راحتی در محل درخواست داده شده نصب می گردند. ممکن است بعضی از درب ها حالت های مختلف و یا حتی آرک یا قوسی شکل داشته باشند که در حالت های خاص نیز می توان از ریل قوسی شکل در محل قرارگیری درب کرکره ایی تاشو اکاردئونی قرار گیرد.


حفاظ بالکن متحرک

حفاظ درب آکاردئونی چیست ؟

انواع درب آکاردئونی برای ایجاد امنیت در ساختمان طراحی شده که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. درب های آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه های حفاظتی هستند. با نصب درب آکاردئونی می توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد. در واقع این سازه از درب های ضد سرقت محسوب می شود که قابل نصب در هر فضایی است. حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد. کل سازه را می توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.


حفاظ ریلی

درب آکاردئونی برای چه فضاهایی استفاده می شود ؟

درب آکاردئونی نوعی حفاظ برای ساختمان است که روی درب ورودی واحد منازل شخصی و یا درب پارکینگ، درب شرکتهای خصوصی و دولتی پنجره های ویلا درب بالکن ورودی کارخانه ها درب ورودی دفاتر اداری و ورودی پاساژها نصب می شود. تسمه های فلزی روی درب به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی حفاظ آکاردئونی جای می گیرد. این درب به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کند و بر خلاف دیگر انواع درب های ضد سرقت قابلیت جمع شدن روی یک پایه قاب را دارد.  درب های آکاردئونی کمترین فضا را در راه پله ها اشغال می کند و برای عبور و مرور مزاحمتی ندارد. در بازار می توانید انواع مختلفی از درب های آکاردئونی را مشاهده کنید که نام ها و برندهای مختلفی دارند که متداول ترین آنها به صورت سه لوزی یا سه گل می باشد که معمولا امنیت را تا ۹۰ درصد تضمین می کند. به همین علت در بیشتر مکان ها برای بالا بردن امنیت از درب های آکاردئونی استفاده می کنند. بیشتر افراد قفل ساز توصیه می کنند برای افزایش امنیت از قفل های مخفی که در بدنه درب تعبیه می شود و همچنین تعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب استفاده کنید.


نرده کشویی

 برای ساختن درب های آکاردئونی اصول و قواعد خاصی رعایت می شود که میزان امنیت درب آکاردئونی با توجه به این اصول برآورد می شود. برای این درب ها معمولا از چندین قفل مخفی و حلقه آویز قفل استفاده می شود. زمانی که از این درب آکاردئونی برای آپارتمان ها استفاده می شود امنیت منزل را به میزان زیادی بالا می برد به همین دلیل به این درب ها، درب های ضد سرقت نیز گفته می شود. به دو ردیف لوزی به صورت موازی و افقی روی درب،  گل گفته می شود. و از لحاظ تعداد گل، درب های اکاردئونی به ۳ گل، ۴ گل و ۵ گل یا تمام گل تقسیم می شوند. طرح های فانتزیی که بر روی این درب ها کار می شوند ممکن است به صورت درب آکاردئونی ایتالیایی و یا درب آکاردئونی پیچی باشد. شما می توانید برای امنیت منزل خود از بهترین نوع درب آکاردئونی، یعنی درب آکاردئونی تمام گل که از ۴ لایه تسمه عمودی در آن استفاده شده باشد، می توانید استفاده کنید. برای محافظت از خانه های خود می توانید از درب های آکاردئونی استفاده کنید و امنیت را به خانه های خود به ارمغان آورید.


درب کشویی

درب حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

همانطور که پیش تر اشاره کردیم درب های آکاردئونی قابل نصب در ورودی واحد های مسکونی می باست دارای ظاهری زیباتر و هماهنگ با دکوراسیون فضای داخل و بیرون آپارتمان باشد. از این رو حفاظ های آکاردئونی واحد های مسکونی را کاملا متفاوت تر از سایر حفاظ ها از نظر ظاهر طراحی و تولید می کنند. قطعا با وارد شدن به داخل راهرو و ورودی یک واحد آپارتمان اولین چیزی که جلب توجه می کند و در نگاه اول از یک واحد مسکونی در ذهن شکل می گیرد همین نرده های حفاظ آکاردئونی می باشد که قطعا دوست داریم با شکل و رنگ و ظاهر زیبای خود، حس یک وسیله مزاحم و ناهماهنگ با ساختمان را ایجاد نکند. به همین منظور این حفاظ ها با اشکال، رنگ ها و طرح های بسیار زیبایی طراحی و عرضه می شوند که شما می توانید با توجه به معماری و دکوراسیون آپارتمان و در مقایس کوچکتر با توجه با فضای داخلی واحد خود، می توانید بهترین و زیباترین حفاظ را انتخاب نمایید که همخوانی زیادی از لحاظ چشم نوازی در عین مفید بودن را برای شما ایجاد کند.


حفاظ آپارتمان

ممکن است درب اصلی ورودی شما سفید باشد و به نوعی کل فضای داخلی و بیرونی واحد و اپارتمان شما از المان های سفید باشد، قطعا یک حفاظ آهنی سیاه و یا قهوه ایی می تواند یک تضاد و ظاهری نازیبا را برای ورودی واحد شما به وجود آورد. به همین دلیل امروزه تنوع زیادی از جنس و رنگ و طرح این نرده های آکاردئونی تولید و عرضه می شود که پیشنهاد ما این است که حتما با توجه به قیمت نرده حفاظ آکاردئونی که پرداخت می کنید، حتما متناسب ترین و همخوان ترین نوع آن را انتخاب کنید.


حفاظ ساختمان

 ریلهای پایینی و بالایی، مسئول باز و بسته شدن درب آکاردئونی هستند. می توان روی در آکاردئونی از قفل های روکار و توکار استفاده کرد تا امنیت دستگاه بالاتر رود. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، محافظ بسیار خوبی برای بخش های ورودی ساختمان هستند؛ زیرا زیبا هستند، فضای کمی را اشغال می کنند و کارآیی بالایی دارند. در بعضی از درب های آکاردئونی قفل های روکار و قفل های توکار وجود دارد که وجود قفل های توکار امنیت درب را بالا می برد. دربهای آکاردئونی علاوه بر افزایش امنیت، زیبایی محیط را نیز تقویت می کنند.


حفاظ نرده ای

 حفاظ آکاردئونی استاندارد باید نکات زیر رعایت شده باشد: 1.کمتر ازسه گل (سه لوزی) نباشد. درب سه لوزی به این استاندارد است که هم باعث حفظ امنیت وجلوگیری از ورودسارقین وحیوانات می شود وهم وزن آن مانع باز و بسته شدن آسان درب نمی شود. 2.قفل محکم وایمن داشته باشد 3.قسمت ریلی آن روان باشد 4.پرچ های محکم وترجیحا مخفی داشته باشد 5.پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد 6.قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد 7.بهترین سایز برای ریل درب آکاردئونی (قسمت بالایی درب که باعث حرکت کشویی می شود)سایز 6 می باشد که هم باعث راحتی بازوبسته شدن درب شود و هم باعث جلوگیری از خارج شدن درب از پل شود. 8.پایه باید ازقوطی باابعاد استاندارد 40*20باشد .


حفاظ پشت درب

درب‌های آکاردئونی همان درب‌های نرده مانندی هستند که معمولاً آن‌ها را در آپارتمان‌ها می‌بینیم. هدف از نصب این درب‌ها، افزایش امنیت ساختمان خواهد بود. درب‌های آکاردئونی معمولاً در جلوی درب ورودی اصلی نصب می‌شوند اما جالب است بدانید که این درب‌ها، به‌تنهایی نیز می‌توانند امنیت ساختمان را برقرار نمایند. درب‌های آکاردئونی در انواع مختلفی ساخته می‌شوند که هر یک ویژگی‌ها، کاربردها و قیمت خاص خود را دارد. در این مطلب شما را با درب آکاردئونی، انواع و ویژگی‌ها و قیمت آن آشنا می‌کنیم.

درب آکاردئونی چیست؟

درب آکاردئونی یک راه‌حل ساده و کاربردی برای حفظ امنیت ساختمان‌های مسکونی و تجاری است. در ساختمان‌های مسکونی، درب‌های آکاردئونی می‌توانند برای کمدها، اتاق‌های خشک‌شویی، سالن‌ها و ... مناسب هستند اما به‌طور عمده این درب‌ها، در قسمت جلویی درب ورودی ساختمان، برای افزایش امنیت مورداستفاده قرار می‌گیرند. در ساختمان‌های تجاری نیز، این درب‌ها می‌توانند برای کافه‌تریا، اتاق‌های جلسه، مناطق پذیرایی مورداستفاده قرار گیرند.

درب آکاردئونی که به آن محافظ آکاردئونی نیز گفته می‌شود، معمولاً از جنس آهن، ام دی اف و یا پی وی سی ساخته می‌شوند. اگر به ساختار این درب‌ها دقت کنید، ریلی را در قسمت فوقانی مشاهده می‌کنید که موجب باز و بسته شدن کشویی درب خواهد شد. از جمله انواع درب آکاردئونی از لحاظ شکل و ظاهر می‌توان به درب‌های سه گل ساده، سه گل خم، پنج گل (تمام گل)، ایتالیایی، سلطنتی و مارپیچی اشاره کرد.

لازم به ذکر است که از آن جا که اغلب این درب‌ها به‌صورت کشویی یا ریلی باز و بسته می‌شوند، به نام حفاظ درب کشویی آهنی آپارتمان نیز شناخته می‌شوند.


قیمت حفاظ آکاردئون

انواع درب آکاردئونی

همان‌طور که گفته شد درب آکاردئونی در انواع مختلفی ساخته می‌شود، در این قسمت انواع درب آکاردئونی و ویژگی آن‌ها را شرح می‌دهیم:

1- درب آکاردئونی آهنی: از آن جا که فلز استفاده‌شده در این نوع درب‌ها آهن است، این درب‌ها از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند. برای جلوگیری از زنگ زدن آن‌ها نیز از فرایند رنگ‌آمیزی کوره‌ای استفاده می‌شود، بنابراین این درب‌ها در محل‌های مرطوب نیز کارایی خوبی خواهند داشت. لازم به ذکر است که به دلیل ویژگی استحکام و استقامت بالای این درب‌ها، قیمت آن‌ها نیز نسبت به سایر انواع درب‌های آکاردئونی بالاتر خواهد بود.

2- درب آکاردئونی پی وی سی: به‌عنوان برجسته‌ترین ویژگی درب آکاردئونی پی وی سی می‌توان به سبک‌وزن بودن آن اشاره کرد. همچنین این درها به دلیل برخورداری از قابلیت شستشو و نظافت آسان، در محل‌های پررفت‌وآمد نیز قابل‌استفاده هستند.

3- درب آکاردئونی‌ام دی اف: این درب‌ها، نسبت به دو نوع درب دیگر، قیمت کمتر و البته طول عمر کمتری نیز خواهند داشت. از آن جا که این درب‌ها، وزن بالایی دارند و ام دی اف توان محدودی برای تحمل وزن دارد، بعد از مدتی ترک خورده و غیر قابل‌استفاده خواهد شد.


درب اکاردئونی

درب آکاردئونی چه ویژگی‌هایی دارد؟

از جمله ویژگی‌های درب آکاردئونی آهنی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

1- وزن پایین: این درب‌ها در عین قدرت استقامت و استحکام بالا وزن پایینی دارند. وزن پایین این درب‌ها موجب نصب راحت، حمل‌ونقل آسان و سهولت در استفاده می‌شود.

2- قابلیت نصب روی درب اصلی: این موضوع باعث می‌شود امنیت آپارتمان شما چند برابر گردد.

3- نصب سریع: درب‌های آکاردئونی فلزی، به‌راحتی و با سرعت بالایی نصب شده و موجب اتلاف وقت نمی‌شوند.

4- اشغال حداقل فضا: از آن جایی که حفاظ درب آکاردئونی به‌صورت کشویی باز و بسته می‌شود، در قسمت محدودی جمع شده و مقدار کمی فضا اشغال می‌کند.

5- استحکام بالا: استفاده از آهن موجب استحکام و مقامت این درب‌ها شده به‌گونه‌ای که سارقین نمی‌توانند به‌راحتی از آن عبور کنند.

6- تنوع طرح و قابلیت سفارشی کردن: شما می‌توانید مطابق سلیقه و نیاز خود، درب آکاردئونی موردنیاز خود را سفارش داده و تحویل بگیرید.

7- ماندگاری بالا: درب آکاردئونی آهنی، به‌راحتی دچار آسیب نشده و در مقابل عوامل محیطی مانند ضربه، مقاومت بالا و در نتیجه ماندگاری و طول عمر بالایی نیز دارد، به همین دلیل می‌توانید سالیان متمادی از این محافظ درب کشویی آهنی آپارتمان استفاده کنید.

8- عدم نیاز به نگه‌داری و تعمیر خاص: از آن جا که درب آکاردئونی آهنی مقامت بالایی داشته و به‌ندرت دچار آسیب می‌شود، نیاز به نگه‌داری و تعمیر خاصی نخواهد داشت.

9- قابلیت نصب قفل توکار: برای درب‌های آکاردئونی می‌توان هم قفل روکار و هم قفل توکار، تعبیه کرد که قفل توکار یا قفل مخفی امنیت بسیار بیشتری برای ساختمان شما فراهم می‌کند.

10- قابلیت ساخت به‌صورت دولنگه و تک لنگه: می‌توانید مطابق سلیقه خود درب آکاردئونی آهنی را به‌صورت تک و یا دو لنگه سفارش دهید.


حفاظ در

خرید حفاظ درب کشویی آهنی آپارتمان

از آن جا که هدف از نصب این درب‌ها حفظ امنیت آپارتمان است، بهتری است برای حفظ امنیت هر چه بیشتر، توصیه می‌کنیم از فروشنده‌های معتبر و مطمئن خرید کنید. در رابطه با قیمت درب آکاردئونی نیز باید بدانید که مانند هر کالای دیگر این قیمت تحت تأثیر عوامل مختلفی خواهد بود. از جمله عوامل مؤثر بر قیمت حفاظ درب کشویی آهنی آپارتمان عبارت است از:

1- ابعاد درب آکاردئونی: مشخص است که هر چه درب موردنظر در ابعاد بزرگ‌تری ساخته شده باشد، متریال بیشتری برای ساخت آن استفاده شده و در نتیجه قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. از آن جا که اغلب برای آپارتمان‌ها از درب ضد سرقت استفاده می‌شود و درب آکاردئونی نیز بر روی این درب‌ها نصب می‌شود، معمولاً درب‌های آکاردئونی در ابعادی نزدیک به درب‌های ضد سرقت ساخته می‌شوند.

2- نوع قفل: همان‌طور که گفته شد، قفل توکار یا قفل مخفی موجب افزودن بر قدرت امنیتی درب آکاردئونی می‌شود، بنابراین استفاده از این قفل‌ها، موجب افزایش قیمت کل درب آکاردئونی خواهد شد.

3- طرح درب: همان‌طور که گفته شد شما می‌توانید نوع درب موردنظر خود را سفارش دهید، هر چه طرح سفارش شما داری طرح و نقش بیشتری باشد، قیمت نهایی درب آکاردئونی نیز بیشتر خواهد بود.

4- تراکم درب آکاردئونی: اگر دقت کرده باشید، درب آکاردئونی دارای تعدادی نرده عمودی است. هر چه این نرده‌ها به هم نزدیک‌تر باشند، درب آکاردئونی امنیت بیشتری برای آپارتمان ایجاد خواهد کرد. همچنین تراکم بیشتر، نیاز به استفاده از متریال بیشتر نیز دارد، بنابراین قیمت نهایی بیشتر خواهد بود.


نرده محافظ در منزل

نکات قابل‌توجه در خرید و استفاده از درب آکاردئونی

1- دقت کنید دربی را سفارش دهید که حداقل سه گل داشته باشد. حتی‌المقدور سعی کنید درب پنج گل تهیه کنید تا بیشترین امنیت را برای آپارتمان خود فراهم سازید.

2- همان‌طور که گفتیم، درب آکاردئونی فلزی اغلب به‌صورت ریلی و یا کشویی باز و بسته می‌شود، به همین خاطر باید دقت کنید که ریل درب سالم باشد تا بتوان به‌راحتی آن را حرکت داده و باز و بسته کرد.

3- دقت کنید اتصالات درب آکاردئونی موردنظر، کاملاً سالم و مرغوب باشد. چرا که اتصالات جزء مهم‌ترین قطعات درب خواهند بود و در صورت ناکارآمدی آن‌ها، درب آکاردئونی قابل‌استفاده نخواهد بود.

4- همان‌طور که قبلاً نیز گفته‌ایم، درب آکاردئونی آهنی از مقامت و طول عمر بالایی برخوردار است. این موضوع تا زمانی صدق می‌کند که برای ساخت این درب‌ها از آهن‌های ضایعاتی استفاده نشده باشد. پس دقت کنید درب موردنظر با استفاده از آهن مرغوب، تولید شده باشد.

5- مورد بعدی که به آن دقت کنید، ایجاد یا عدم ایجاد آلودگی صوتی در هنگام باز و بسته کردن درب است. از آن جایی که این درب‌ها معمولاً در آپارتمان‌ها استفاده می‌شوند، این موضوع بسیار مهم خواهد بود.


حفاظ جمع شو

همان‌طور که گفته شد، درب‌های نرده مانندی که برای حفظ امنیت آپارتمان بر روی درب ورودی اصلی نصب می‌شوند، همان درب‌های آکاردئونی یا محافظ درب کشویی آهنی آپارتمان هستند که عمدتاً از جنس آهن ساخته می‌شوند. این درب‌های با برخورداری از ریل قسمت بالای آن‌ها، فرایند استفاده را بسیار آسان نموده‌اند. قیمت این درب‌ها نیز تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله وزن، ابعاد، تراکم، نوع قفل، نوع چارچوب و... خواهد بود. همچنین در رابطه با خرید درب آکاردئونی آهنی باید نکات مختلفی را در نظر بگیرید که بتوانید خرید رضایت بخشی داشته باشید. از جمله این نکات می‌توان به بررسی اتصالات، بررسی نوع متریال استفاده شده برای ساخت، بررسی میزان تراکم، بررسی نوع درب آکاردئونی از لحاظ شکل، نوع باز و بسته شدن، سهولت در باز و بسته شدن، سالم بودن ریل‌ها، عدم ایجاد آلودگی صوتی و... اشاره کرد.


حفاظ رو دری
حفاظ در آپارتمانی
درب کشو
درب آهنی

سرویس ها


چه چیزی نیاز دارید ؟


Call Now Buttonسفارش محصولات : 09194000244